ՀՊՏՀ մագիստրանտները «Ռոստելեկոմ»-ի գլխամասային գրասենյակում ուշագրավ ելույթներ են լսել
Մարքեթինգ և մարքեթինգային հաղորդակցություններ մասնագիտությունների մագիստրանտները հոկտեմբերի 10-ին ուսումնական պարապմունք են անցկացրել «Ռոստելեկոմի» գլխամասային գրասենյակում: Նրանք ընկերությունում հյուրընկալվել են դասախոս, մարքեթինգի ամբիոնի դոցենտ Լիլիթ Դադայանի հետ, ով և այցի մասին տեղեկությունը մեզ է ներկայացրել:...
25.04.2014
Ապրիլի 23-ին գրքի և հեղինակային իրավունքի համաշխարհային օրվա կապակցությամբ ՄԱԿ-ի Հանրային տեղեկատվության վարչության հայաստանյան գրասենյակում տեղի է ունեցել աշխատանքային հանդիպում, որին մասնակցել են նաև ՀՊՏՀ գրադարանի տնօրեն Արմինե Հովհաննիսյանը, արտաքին կապերի բաժնի պետ Վարդ Ղուկասյանը և ընթերցասրահի...

Магистранты специальностей маркетинг и маркетинговые коммуникации 10 октября провели обучающее занятие в головном офисе ” Ростелекома”. Они посетили офис вместе с доцентом кафедры маркетинга Лилит Дадаян, которая представила подробности визита. Сирануш Гюрджинян, руководитель отдела внешних коммуникаций “Ростелекома”,...
23-го  апреля  по  поводу  всемирного  дня  книги  и  авторского  права  в    армянском  представительстве  Общественного  информационного  департамента  ООН  состоялась  рабочая  встреча, в  которой  участвовали  также  заведующая  библиотекой  АГЭУ  Армине  Ованнисян, начальник  отдела  внешних  связей  Вард ...