Ամփոփվեց «Կրթություն և կարիերա ԷՔՍՊՈ-2014» մասնագիտացված ցուցահանդեսը. ՀՊՏՀ-ն ստացավ վկայական
«Երևան Էքսպո» ցուցահանդեսային համալիրում այսօր ամփոփվեց «Կրթություն և կարիերա ԷՔՍՊՈ-2014» 14-րդ միջազգային մասնագիտացված ցուցահանդեսը: Երեք օր՝ ապրիլի 16-ին, 17-ին և 18-ին հայաստանյան և մի շարք միջազգային բուհեր իրենց տաղավարներում այցելուներին, մասնավորապես աշակերտներին և դիմորդներին, ներկայացրեցին ...
ՀՊՏՀ-ն՝ «Կրթություն և կարիերա Expo-2014»-ի մասնակից (լուսանկարներ)
«Երևան Էքսպո» ցուցահանդեսային համալիրում այսօր մեկնարկեց «Կրթություն և կարիերա ԷՔՍՊՈ-2014» 14-րդ միջազգային մասնագիտացված ցուցահանդեսը, որին մասնակցում են հայաստանյան և միջազգային մի շարք բուհեր, այդ թվում՝ Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանը: Այսօր տեղի ունեցավ ցուցահանդեսի հանդիսավոր բացումը՝ ԿԳ նախարարի...

Сегодня   в выставочном  комплексе   «Ереван  ЭКСПО»  обобщена  14-ая международная  специализированная  выставка «Образование  и карьера  ЭКСПО-2014». Три  дня 16-го, 17-го  и  18-го  апреля  армянские  и   некоторые  международные  вузы  в  своих  стойлах  представили  посетителям,  в  частности,  ученикам и ...
Сегодня  в выставочном  комплексе   «Ереван  Экспо»  началась  14-ая международная  специализированная  выставка «Образование  и карьера  ЭКСПО-2014», в  которой  участвовали  армянские  и  международные  многие  вузы, в  том  числе  и  Армянский  государственный  экономический  университет. Сегодня  состоялось ...