Գործատուները հետաքրքրված են ՀՊՏՀ պատրաստած կադրերով
Ինչպես պետական գերատեսչությունների, այնպես էլ մասնավոր հատվածի գործատուները հետաքրքրված են Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի պատրաստած կադրերով: Նրանք շատ հաճախ այս հասցեով են փնտրում իրենց աշխատակիցներին: Այսօր սրանում համոզվելու հերթական առիթն ունեցանք: ՀՊՏՀ հաշվապահական հաշվառման և աուդիտի ֆակուլտետում...
Փետրվարի 26-ին Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի Եղեգնաձորի մասնաճյուղում տեղի ունեցավ «Աշխատանքի տոնավաճառ» ծրագրի առաջին փուլը, որի կազմակերպիչներն էին ՀՈւԱԱ-ն (Հայաստանի ուսանողական ազգային ասոցիացիա) Եղեգնաձորի մասնաճյուղը, իսկ ծրագրի կոորդինատորն է ՀՊՏՀ Եղ. մ/ճ 4-րդ կուրսի ուսանողուհի Անի Մխիթարյանը:...

Как  государственные  ведомства, так  и  работодатели  частного  сектора  заинтересованы  подготовленными  кадрами  Армянского  государственного  экономического  университета. Они  очень  часто   ищут  сотрудников  по  этому  адресу.   Сегодня  имели  очередной  повод,  чтоб  убедиться  в  этом.   В  факультете ...
26 февраля в Егегнадзорском филиале Армянского государственного экономического университета состоялся первый этап  программы “ярмарки рабочих мест”, организаторами которой являются национальная студенческая ассоциация Армении, Егегнадзорский филиал, а координатором программы является студентка 4 курса Егегнадзорского...