ՀՊՏՀ ՈՒԽ-ն նախատեսում է անցկացնել մի շարք միջոցառումներ
ՀՊՏՀ ուսանողական խորհուրդի նախաձեռնությամբ առաջիկայում կկազմակերպվեն մի շարք միջոցառումներ: «Աշխատում ենք, որպեսզի միջոցառումներն ընդգրկեն տարբեր ոլորտներ և բավարարեն ուսանողների հետաքրքրությունները: Ուստի նախատեսվում են ուսումնագիտական, մշակութային ու ժամանցային միջոցառումներ»,- լրատվության և հասարակայնության...
ՀՊՏՀ ՈՒԽ–ն շարունակում է համալրել ժամանցային, մշակութային միջոցառումների շարքը
Այսօր, ժամը 14.30-ին ՀՊՏՀ մեծ դահլիճում տեղի ունեցավ հերթական կինոդիտումը: Այս առնչությամբ ՀՊՏՀ կառավարման ֆակուլտետի ուսանողական խորհրդի նախագահ Գրիշա Ամիրխանյանը մեզ հետ զրույցում նշեց, որ իրենց ֆակուլտետի լսարաններից մեկում տեղի ունեցող կինոդիտումներն այսօրվանից կփոխադրվեն ՀՊՏՀ մեծ դահլիճ, որին կարող են մասնակցել ՀՊՏՀ բոլոր ուսանողները: Նա նշեց նաև, որ ֆիլմերը կընտրվեն ոչ թե ֆեյսբուքյան, այլ ուսանողական խորհրդի պաշտոնական կայքում տեղի ունեցող քվեարկության միջոցով: Հոկտեմբերի 6-ին կկազմակերպվի...

Студенческий совет АГЭУ намечает провести ряд мероприятий
По  инициативе  студенческого  совета  АГЭУ  в  ближайшее  время  будет  организован  ряд  мероприятий. «Стараемся,  чтобы  мероприятия  включали  разные  области  и  удовлетворяли  интересы студентов.  Намечаются ...
Студсовет АГЭУ продолжает дополнять ряд времяпрепроводительных, культурных мероприятий
Сегодня в 14.30 в большом зале АГЭУ состоялся очередной просмотр фильма. По этому случаю председатель студенческого совета факультета управления АГЭУ Гриша Амирханян в беседе с нами отметил, что просмотры фильмов с сегодняшнего дня из аудитории перейдут в большой зал АГЭУ, в котором смогут присутствовать все студенты АГЭУ. Он отметил, что отбор фильмов будет проходить по голосованию и не в фейсбуковском, а в официальном сайте студенческого совета. 6-го октября будет организован очередной поход под...