«Տնտեսագետ» մարզաառողջարանն իր աշխատանքը կսկսի հուլիսի 5-ին
Սիրելի' ՀՊՏՀ-ականներ, գեղատեսիլ Դիլիջանում գտնվող «Տնտեսագետ» մարզաառողջարանը, այս տարի ևս, իր հյուրընկալ դռները կբացի ՀՊՏՀ աշխատակիցների, ուսանողների, նրանց հարազատների և ընտանիքների անդամների առաջ: Մարզաառողջարանում հանգստի կազմակերպումը կսկսվի հուլիսի 5-ից: Մարզաառողջարանի հանգստյան ուղեգրեր ձեռք բերելու համար...
Հուլիսի 5-ին Դիլիջանի «Տնտեսագետ» մարզաառողջարանը կդիմավորի առաջին հերթափոխի հանգստացողներին
Հուլիսի 5-ին Դիլիջանում գտնվող ՀՊՏՀ «Տնտեսագետ» մարզաառողջարանը սիրով կդիմավորի հանգստանալու եկած ՀՊՏՀ աշխատակիցներին և ուսանողներին: Նշենք, որ այս օրերին հաշվապահական հաշվառման բաժնում շարունակվում է ուղեգրերի վաճառքը, և առաջին հերթափոխի (հուլիսի 5-ից հուլիսի 17-ը) համար արդեն վաճառվել է 30 ուղեգիր:ՀՊՏՀ...
ՀՊՏՀ արհկոմիտեում շարունակվում է Դիլիջանի մարզաառողջարանի ուղեգրերի վաճառքը
Հուլիսի 5-ից ՀՊՏՀ Դիլիջանի «Տնտեսագետ» մարզաառողջարանը հյուրընկալորեն իր դռները կբացի ՀՊՏՀ աշխատակիցների և ուսանողների առաջ: Այս օրերին ՀՊՏՀ-ի արհկոմիտեում շարունակվում է ուղեգրերի վաճառքը: Ինչպես ՀՊՏՀ լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնին տեղեկացրեց արհկոմիտեի նախագահ Գրիգոր Տերտերյանը` առաջին հերթափոխի...

5-го июля Дилижанский пансионат «Тнтесагет» встретит отдыхающих первой смены
5-го июля,  находящийся  в  Дилижане,  пансионат   АГЭУ «Тнтесагет» с  любовью  встретит  сотрудников  и  студентов  АГЭУ, приехавших  отдохнуть.  Отметим,  что  в  эти  дни  в  отделе  бухгалтерского  учета  продолжается  продажа  путевок,  и    уже  на  первую  смену  проданно  (с 5-го  июля  по 17-ое июля)...
С 5 июля свои гостеприимные двери откроет спортивно-оздоровительный лагерь АГЭУ “Тнтесагет” для сотрудников вуза и студентов.В эти дни профсоюз университета продолжает продажу путевок. Как сообщил председатель профсоюза Григор Тертерян  отделу информации и связей с общественностью АГЭУ продано 49путевок на первую...