Տեղի ունեցավ այս ուսումնական տարվա ՀՊՏՀ գիտական խորհրդի առաջին նիստը
Այսօր նիստերի սրահում տեղի ունեցավ 2012–2013 ուսումնական տարվա ՀՊՏՀ գիտական խորհրդի առաջին նիստը՝ գիտական խորհրդի նախագահ, ՀՊՏՀ ռեկտոր, տնտեսագիտության դոկտոր, պրոֆեսոր Կորյուն Աթոյանի ղեկավարությամբ։ Նիստի օրակարգում մոտ մեկ տասնյակ հարցեր էին, սակայն մինչ օրակարգի հարցերին անցնելը բուհի ռեկտոր Կորյուն Աթոյանը...
ՀՊՏՀ բակալավրիատի ավարտական կուրսերի քննաշրջանը կմեկնարկի մարտի 15-ին
Դիպլոմային ավարտական աշխատանքների պաշտպանությանն ու պետական քննություններին դեռ բավական ժամանակ կա, իսկ մինչ այդ առկա բակալավրիատի 4-րդ կուսեցիներն այս օրերին նախապատրաստվում են բակալավրիական ուսումնառության վերջին քննաշրջանին, որը կմեկնարկի մարտի 15-ին և կավարտվի մարտի 21-ին: Վստահ ենք, որ ուսանողները լավ են...

Состоялось первое заседание ученого совета этого учебного года
Сегодня в зале заседаний состоялось первое заседание ученого совета 2012-2013 учебного года под руководством председателя ученого совета, ректора АГЭУ , доктора экономических наук, профессора Корюна Атояна. На повестке дня около десяти вопросов, но до рассмотрения вопросов, ректор вуза об’явил о приятной церемонии:...
Для защиты выпускных работ и до государственных экзаменов есть достаточно времени, а до этого студенты 4 курса очного бакалавриата на этих днях готовятся к последней экзаменационнй сессии, которая начнется 15 марта и завершится 21 марта. Уверены, что студенты хорошо подготовлены и с успехами сдадут все экзамены....