ՀՊՏՀ մեծ հանդիսասրահում այսօր տեղի ունեցավ հանդիպում Լոնդոնի Րիջընթ Քոլեջի տնօրեն Սթիվ Ֆիլիպսի և այս ուսումնական հաստատության հայաստանյան ներկայացուցիչ Prosper կրթական–հետազոտական կենտրոն հասարակական կազմակերպության խորհրդի նախագահ Հրայր Գյոնջյանի հետ:Սթիվ Ֆիլիպսը, անդրադառնալով Լոնդոնի Րիջընթ Քոլեջի 2012 թվականի...
Լոնդոնի Րիջընթ Քոլեջի տնօրեն Սթիվ Ֆիլիպսն այսօր կհյուրընկալվի ՀՊՏՀ –ում
Այսօր, ժամը 12. 00-ին ՀՊՏՀ ռեկտորատի հարկում գտնվող նիստերի սրահում տեղի կունենա հանդիպում Լոնդոնի Րիջընթ Քոլեջի տնօրեն Սթիվ Ֆիլիպսի հետ, որի ընթացքում կներկայացվեն 2012 թ. ամառային դպրոցի ծրագիրը և ՀՊՏՀ-ի հետ հետագա համագործակցության հնարավորությունները: Հանդիպումը կազմակերպվում է ՀՊՏՀ արտաքին կապերի բաժնի ու...
ՀՊՏՀ-ում վաղը ժամը 12. 00-ին տեղի կունենա հանդիպում Լոնդոնի Րիջընթ Քոլեջի տնօրեն Սթիվ Ֆիլիպսի հետ, որի ընթացքում կներկայացվի 2012թ. ամառային դպրոցի ծրագիրը և ՀՊՏՀ հետ հետագա համագործակցության հնարավորությունները:Լոնդոնի Րիջընթ Քոլեջի 2012 թվականի ամառային դպրոցը 16-21 տարեկաններին առաջարկում է անգլերենի բարձրակարգ...

В зале торжеств АГЭУ состоялась встреча с директором  Риджент Коледж Лондона Стивом Филипсом и армянским представителем данного учебного заведения председателем учебно-исследовательского центра Prosper  Грайром Генджяном. Стив Филипс, обращаясь к вопросу о работах летней школы Риджент Коледж 2012 года, отметил,...
Сегодня, в 12.00  в зале заседаний, находящемся на этаже ректората АГЭУ состоится встреча с директором Риджент Колледж Лондона Стивом Филипсом, на которой будет представлена программа летней школы 2012 года и возможности сотрудничества в будущем.  Встреча организована отделом внешних связей АГЭУ совместно с центром...
Завтра в12.00 в АГЭУ состоится встрча с директором Риджент Колледж Лондона Стивом Филипсом, на которой будет представлена программа летней школы 2012 года и возможности сотрудничества в будущем.  Летняя школа 2012 года Риджент КолледжаЛондона предлагает высококлассные курсы английского дла 16-21 летних, которые...