Հեռակա և առկա կրթաձևերի բակալավրիատի և մագիստրատուրայի քննագրաֆիկները` առցանց
Սիրելի′ ուսանողներ, 2019-2020 ուստարվա առկա և հեռակա բակալավրիատի և մագիստրատուրայի 2-րդ կիսամյակի ստուգարքների, քննությունների և վերահանձնումների ժամանակացույցները հասանելի են առցանց: Դրանք կարող եք գտնել ՀՊՏՀ պաշտոնական կայքի «Ուսանող» խորագրի «Դասացուցակներ, քննագրաֆիկներ» բաժնում` մուտք գործելով «Քննագրաֆիկներ»...
ՀՊՏՀ-ն հայտարարում է 2019-2020 ուսումնական տարվա հայցորդ ձևակերպելու մեկնարկը
ՀՊՏՀ ասպիրանտուրայի բաժնից հայտնում են 2019-2020 ուսումնական տարվա հայցորդ ձևակերպելու մեկնարկի մասին: Հայցորդության տևողության ժամկետը սահմանված է մինչև 5 տարի: Համալսարանում հայցորդ ձևակերպվելու ժամկետներն են 2019 թվականի սեպտեմբերի 16-ից 2019 թվականի հոկտեմբերի 16-ը: Բաժնից ստացված հայտարարությանը կարող եք...

14 мая на он-лайн заседании ректората АГЭУ был обсужден вопрос предоставления именных стипендий второго семестра 2019-2020 учебного года. В соответствии с «Положением о пособиях для студентов, государственными и именными стипендиями в Армянском государственном экономическом университете», утвержденном...
Из отдела аспирантуры сообщают о начале оформления соискателей 2019-2020 учебного года. Длительность соискательства до 5 лет. Срок оформления соискательства с 16-го сентября 2019 года до 16-ое октября. С объявлением, предоставленным отделом можно ознакомиться на официальном сайте АГЭУ в разделе "Аспирантура"....