ՀՊՏՀ-ն հայտարարում է հեռակա ուսուցմամբ ասպիրանտուրայի ընդունելություն
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանը հայտարարում է 2019-2020 ուսումնական տարվա նպաստի ձևով ուսման վճարի փոխհատուցմամբ հեռակա ուսուցմամբ վճարովի, ինչպես նաև անվճար հիմունքներով ասպիրանտուրայի ընդունելություն: Փաստաթղթերն ընդունվում են հայտարարության հրապարակման օրից մինչև դեկտեմբերի 18-ը ներառյալ: Մանրամասներին...
ՀՊՏՀ-ն հայտարարում է ասպիրանտուրայի ընդունելություն
ՀՊՏՀ գիտության և ասպիրանտուրայի բաժնից հայտնում են ասպիրանտուրայում հայտարարվող ընդունելության մասին: ՀՊՏՀ-ն հայտարարում է 2018-2019 ուսումնական տարվա առկա ուսուցմամբ ասպիրանտուրայի, ինչպես նաև 2018-2019 ուսումնական տարվա առկա ուսուցմամբ վճարովի հիմունքներով ասպիրանտուրայի ընդունելություն: Դիմելու ժամկետներին,...
ՀՊՏՀ-ն հայտարարում է ասպիրանտուրայի 2015-2016 ուստարվա ընդունելություն
ՀՊՏՀ-ն հայտարարում է 2013-2014 ուստարվա հեռակա անվճար և վճարովի ասպիրանտուրայի ընդունելություն
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանը հայտարարում է 2013-2014 ուսումնական տարվա ասպիրանտուրայի ընդունելություն` նպաստի ձևով ուսման վճարի փոխհատուցմամբ, հեռակա ուսուցմամբ անվճար հիմունքով: Հայտարարվում է նաև վճարովի ուսուցման ընդունելություն: Մանրամասներին կարող եք ծանոթանալ ՀՊՏՀ ասպիրանտուրայի բաժնից տրամադրված...
Սկսվել է ՀՊՏՀ հեռակա ուսուցմամբ ասպիրանտուրայի ընդունելությունը
ՀՊՏՀ ասպիրանտուրայի բաժնից տեղեկացնում են, որ սկսվել է հեռակա ուսուցմամբ ասպիրանտուրայի ընդունելությունը 2012-2013 ուսումնական տարվա համար: Հայտարարության տեքստը ներկայացնում ենք ստորև: Հ Ա Յ Տ Ա Ր Ա Ր ՈՒ Թ Յ ՈՒ Ն Վճարովի հիմունքներով հեռակա ասպիրանտուրայում ընդունելությունը կատարվում է բոլոր մասնագիտությունների...

Армянский государственный экономический университет объявляет о приеме на заочную аспирантуру на 2019-2020 учебный год. Последний срок подачи заявок: 18 декабря. Более подробная информация доступна здесь. Отдел информации и связей с общественностью АГЭУ
Отдел науки и аспирантуры АГЭУ сообщает об объявленном приеме в аспирантуру. АГЭУ объявляет прием в аспирантуру по очной форме обучения на 2018-2019 учебный год, а также прием в аспирантуру по очной форме обучения на 2018-2019 учебный год на платной основе. С подробностями ознакомьтесь перейдя по вышеуказанным...
АГЭУ объявляет прием в аспирантуру на 2014-2015 учебный год
Армянский государствяенный экономический университет объявляет приемв  аспирантуру  на  2014-2015  учебный  год. С полным текстом заявления вы можете ознакомиться здесь.
АГЭУ об’являет прием в заочную платную и бесплатную аспирантуру на 2013-2014 учебный год
Армянский  государственный  экономический  университет  об’являет  прием  в  аспирантуру  на  2013-2014  учебный  год  компенсацией  учебной  платы  в  форме  субсидий,   заочного  обучения  на  бесплатной  основе. Об’является  также  прием  на  платное  обучение. С  подробностями  можете  ознакомиться  из  документов,...
Начался прием в аспирантуру заочного обучения АГЭУ
Из отдела аспирантуры сообщают, что уже начался прием в аспирантуру заочного обучения АГЭУ на 2012-2013 учебный год.Текст об’явления представляем ниже:О Б’ Я В Л Е Н И ЕНа платной основе проводится прием в аспирантуру заочного обучения по всем специальностям, без ограничений.Прием документов до 31 октября...