ՀՊՏՀ-ն հայտարարում է ասպիրանտուրայի ընդունելություն
ՀՊՏՀ գիտության և ասպիրանտուրայի բաժնից հայտնում են ասպիրանտուրայում հայտարարվող ընդունելության մասին: ՀՊՏՀ-ն հայտարարում է 2018-2019 ուսումնական տարվա առկա ուսուցմամբ ասպիրանտուրայի, ինչպես նաև 2018-2019 ուսումնական տարվա առկա ուսուցմամբ վճարովի հիմունքներով ասպիրանտուրայի ընդունելություն: Դիմելու ժամկետներին,...
05.06.2018
Երեկ՝ հունիսի 4-ին ավարտվեց 2018-2019 ուսումնական տարվա համար հայտարարված բակալավրի կրթական ծրագրով առկա ուսուցման դիմում հայտերի ընդունելության առաջին փուլը, իսկ այսօր մեկնարկեց 2018-2019 ուսումնական տարվա առկա մագիստրատուրայի (անվճար և վճարովի) դիմում հայտերի ընդունելությունը: ՀՊՏՀ ընդունող հանձնաժողովը շարունակում...

Отдел науки и аспирантуры АГЭУ сообщает об объявленном приеме в аспирантуру. АГЭУ объявляет прием в аспирантуру по очной форме обучения на 2018-2019 учебный год, а также прием в аспирантуру по очной форме обучения на 2018-2019 учебный год на платной основе. С подробностями ознакомьтесь перейдя по вышеуказанным...
Вчера, 4 июня завершился первый этап приема заявок для поступления по образовательной программе бакалавриата на 2018-2019 учебный год, а сегодня стартовал прием заявок для поступления в очную магистратуру (на платной и бесплатной основах) Приемная комиссия АГЭУ продолжает прием заявок. Ответственный секретарь...