Օգոստոսի 25-ին ավարտվեց Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի ֆինանսատնտեսագիտական քոլեջի՝ 2018-2019 ուսումնական տարվա դիմորդների դիմում-հայտերի ընդունելությունը: Ընդունող հանձնաժողովը անցած 2 օրերի ընթացքում ամփոփեց մրցույթի արդյունքները, և հայտնի դարձան ընդունվածների անունները. ցուցակները տե՛սմենեջմենթ...
Երեկ՝ հունիսի 4-ին ավարտվեց 2018-2019 ուսումնական տարվա համար հայտարարված բակալավրի կրթական ծրագրով առկա ուսուցման դիմում հայտերի ընդունելության առաջին փուլը, իսկ այսօր մեկնարկեց 2018-2019 ուսումնական տարվա առկա մագիստրատուրայի (անվճար և վճարովի) դիմում հայտերի ընդունելությունը: ՀՊՏՀ ընդունող հանձնաժողովը շարունակում...
ՀՊՏՀ հեռակա մագիստրատուրայի հայտագրումն ավարտվել է
Սեպտեմբերի 25-ին ավարտվել է հեռակա մագիստրատուրայի ընդունելության դիմում- հայտերի ընդունումը: ՀՊՏՀ լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժինն ընդունող հանձնաժողովի պատասխանատու քարտուղար Վահան Բաղդասարյանից տեղեկացավ,  որ առկա է մեծ մրցակցություն, ամենամեծ պահանջարկն ունեն հաշվապահական հաշվառում (ըստ ճյուղերի),...
Հունիսի 25-ից կընդունվեն նաև «հատուկ» դիմորդների դիմում-հայտերը
ՀՊՏՀ ընդունող հանձնաժողովի պատասխանատու քարտուղարի տեղակալ Մանուկ Մովսիսյանը լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնի միջոցով անհրաժեշտ է համարել ՀՀ երկքաղաքացիներին, օտարերկրացիներին, այս տարի բանակային զորակոչից զորացրվածներին հիշեցնել վերջիններիս հուզող հարցը, թե երբ և ինչպես է իրականացվելու իրենց դիմում-հայտերի...
ՀՊՏՀ առկա վճարովի մագիստրատուրայի ուսուցման դիմորդների շեմային քննությունները կկազմակերպվեն օգոստոսի 30-ին
Օգոստոսի 26-ին ՀՊՏՀ-ում կավարտվի առկա վճարովի մագիստրատուրայի դիմորդների դիմում-հայտերի ընդունումը: ՀՊՏՀ բոլոր մասնագիտությունների գծով դիմորդների շեմային քննությունները կկազմակերպվեն օգոստոսի 30-ին, ժամը 10. 00-ին: Այս մասին ՀՊՏՀ լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնին տեղեկացրեց ընդունող հանձնաժողովի...
ՀՊՏՀ ընդունող հանձնաժողովն այսօր ժամը 18. 00-ին ավարտել է առկա ուսուցմամբ բակալավրիատի դիմում-հայտերի ընդունումը: Ինչպես ՀՊՏՀ լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնին հայտնեց ընդունող հանձնաժողովի պատասխանատու քարտուղարի տեղակալ Մերի Բադալյանը` ՀՊՏՀ դիմորդների թիվն արդեն հատել է 2500-ի սահմանը: Այսօր սկսվել...
ՀՊՏՀ դիմորդների հոսքն օրեցօր ավելանում է
ՀՊՏՀ ընդունող հանձնաժողովը շարունակում է դիմորդների դիմում-հայտերի ընդունումը: Ինչպես ՀՊՏՀ լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնին հայտնեց ընդունող հանձնաժողովի պատասխանատու քարտուղար ՄերիԲադալյանը` օրեցօր դիմորդների հոսքն ավելանում է: Այս պահի դրությամբ գրանցվել է ավելի քան 700 դիմում-հայտ: Հիշեցնենք,...

25 августа завершился прием заявок абитуриентов финансового экономического колледжа при Армянском государственном экономическом университете на 2018-2019 учебный год. В течение предыдущих 2 дней приемная комиссия подвела итоги конкурса, и стали известны имена поступивших: списки смотри, - по специальности менеджмент...
Вчера, 4 июня завершился первый этап приема заявок для поступления по образовательной программе бакалавриата на 2018-2019 учебный год, а сегодня стартовал прием заявок для поступления в очную магистратуру (на платной и бесплатной основах) Приемная комиссия АГЭУ продолжает прием заявок. Ответственный секретарь...
Регистрация заявок в заочную магистратуру АГЭУ завершена
25-го  сентября  завершился  прием  заявлений-заявок  для  поступления  в  заочную  магистратуру. Ответственный  секретарь  приемной  комиссии  Ваан  Багдасарян  в  беседе  с  отделом  информации  и  связей  с  общественностью АГЭУ сообщил,  что  существует  большой конкурс,  большим  спросом  пользуются  специальности ...
Заместитель  ответственного  секретаря  приемной  комиссии  АГЭУ  Манук  Мовсисян  через  отдел  информации  и  связей  с  общественностью  посчитал  необходимым  напомнить  лицам  РА, имеющим  двойное  гражданство,...
Вступительные экзамены очной платной магистратуры АГЭУ будут организованы 30 августа
26 августа в АГЭУ будет завершен прием заявок на очную платную магистратуру АГЭУ. Вступительные экзамены по всем специальностям и специализациям будут организованы 30 августа в 10.00. Об этом отделу информации и связям с общественностью завил ответственный секретарь приемной комиссии АГЭУ Михаил Тавадян. Напомним,...
Сегодня в 18.00 приемная комиссия АГЭУ завершила прием заявок на поступление на очный бакалавриат. Как сообщилаотделу информации и связей с общественностьюзаместитель ответственного секретаря приемной комиссии АГЭУ Мери Бадалян- число абитуриентов перешло границу 2500.   Сегодня в АГЭУ начался прием документов ...