2017-2018 ուսումնական տարվա 2-րդ կիսամյակը մեր համալսարանում է անցկացրել օտարերկրացի 2 ուսանող՝ Պոզնանի տնտեսագիտության և բիզնեսի համալսարանի 2-րդ կուրսի մագիստրանտ Յան Բեդնորշը և հայազգի Քրիստինե Հայրապետյանը, ով սովորում է Ռոստովի տնտեսագիտական համալսարանում (РИНХ):ՀՊՏՀ արտաքին կապերի բաժնում, որը համակարգում...
«Էրազմուս+» ծրագրով մեր համալսարանում է Լեհաստանի Արևմտյան Պոմերանիա բիզնես դպրոցի դասախոս Աննա Տուրզակը: Միջազգային ծրագրերի կենտրոնում այսօր նա հանդես եկավ «Մաթեմատիկական և վիճակագրական մեթոդները տնտեսագիտության մեջ» թեմայով դասախոսությամբ: Հանդիպմանը ներկա էին դասախոսներ, աշխատակիցներ, տարբեր մասնագիտությունների...

Студент магистратуры второго курса Познанского университета экономики и бизнеса Ян Беднорш и студент армянского происхождения Кристине Айрапетян, которая учится в Ростовском экономическом университете (РИНХ) провели второй семестр 2017-2018 учебного года в нашем вузе. В отделе внешних связей АГЭУ, который координирует...
Преподаватель бизнес-школы в Западной Померании (Польша) Анна Турзак находится в нашем университете в рамках программы “Эразмус +”. Сегодня в центре международных программ она выступила с лекцией на тему: “Математические и статистические методы в экономике”. На встрече присутствовали преподаватели, сотрудники,...