2018-2019 ուստարվա առկա բակալավրիատի ընդունելություն՝ ՀՊՏՀ-ում
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանը 2018-2019 ուսումնական տարվա համար հայտարարում է բակալավրի կրթական ծրագրով առկա ուսուցման ընդունելություն: Մայիսի 5-ից մեկնարկած դիմորդների փաստաթղթերի ընդունման գործընթացը կշարունակվի մինչև հունիսի 1-ը ներառյալ՝ժամը 9.00-17.30-ը: Հունիսի 25-ից մինչև հուլիսի 2-ը կանցկացվի նաև ընդունելության լրացուցիչ փուլ:
Այլ մանրամասների և լրացուցիչ տեղեկությունների համար կարող եք ծանոթանալ ՀՊՏՀ ընդունող հանձնաժողովի հայտարարությանը:
ՀՊՏՀ 2018-2019 ուսումնական տարվա ընդունելության ամբողջ գործընթացին ծանոթանալու համար այցելեք այստեղ:
Ինչպես ավելի վաղ հայտնել էինք, ՀՊՏՀ-ն արդեն ունեցել է իր առաջին դիմորդը, որի մասին մեր հրապարակմանը կարող եք ծանոթանալ այստեղ:

Прием на обучение по образовательным программам бакалавриата очной формы обучения на 2018-2019 учебный год
Армянский государственный экономический университет объявляет прием на 2018-2019 учебный год по образовательным программам бакалавриата очной формы обучения. Процесс приема документов, начавшийся с 5 мая, продолжится до 1 июня включительно с 9.00 до 17.30. С 25 июня по 2 июля будет организован дополнительный этап приема.
С прочими подробносями и дополнительной информацией ознакомьтесь в объявлении приемной комиссии АГЭУ.
Весь процесс приема в АГЭУ на 2018-1019 учебный год – здесь.
Как сообщили ранее, уже зарегистрирован первый абитуриент АГЭУ, с соответствующей публикацией можете ознакомиться здесь.