Հայտնի են ՀՊՏՀ առկա բակալավրիատ ընդունված դիմորդների անունները. ցուցակներն՝ առցանց
Ամփոփվել են 2019-2020 ուսումնական տարվա համար բակալավրի կրթական ծրագրով ՀՊՏՀ առկա ուսուցման ընդունելության մրցույթի արդյունքները: ՀՊՏՀ է ընդունվել 667 դիմորդ: ՀՊՏՀ ընդունող հանձնաժողովը լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնին քիչ առաջ է տրամադրել ցուցակների էլեկտրոնային տարբերակը, որոնց կարող եք ծանոթանալ...
Հունիսի 25-ից հուլիսի 2-ը ներառյալ կանցկացվի 2019-2020 ուսումնական տարվա համար բակալավրի կրթական ծրագրով առկա ուսուցման ՀՊՏՀ ընդունելության լրացուցիչ փուլը, որին կարող են դիմել Հայաստանի Հանրապետության երկքաղաքացիներն ու օտարերկրացիները, օտարերկրյա պետությունների ուսումնական հաստատությունները տվյալ ուսումնական...
2018-2019 ուստարվա առկա բակալավրիատի ընդունելություն՝ ՀՊՏՀ-ում
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանը 2018-2019 ուսումնական տարվա համար հայտարարում է բակալավրի կրթական ծրագրով առկա ուսուցման ընդունելություն: Մայիսի 5-ից մեկնարկած դիմորդների փաստաթղթերի ընդունման գործընթացը կշարունակվի մինչև հունիսի 1-ը ներառյալ՝ժամը 9.00-17.30-ը: Հունիսի 25-ից մինչև հուլիսի 2-ը կանցկացվի...
Երեկ ավարտվել է 2017-2018 ուսումնական տարվա համար բակալավրի կրթական ծրագրով առկա ուսուցման ընդունելության հիմնական՝ 1-ին փուլը: ՀՊՏՀ ընդունող հանձնաժողովն ամփոփել է ընդունելության արդյունքները, և ինչպես տեղեկացնում է պատասխանատու քարտուղար Վադիմ Գրիգորյանը, հայտագվել է 966 դիմորդ: Առկա բակալավրիատում ընդունելության...
Հայտարարվում է 2016-2017 ուստարվա ընդունելություն. քննություններ, տեղեր, վարձաչափեր, ընթացակարգ՝ մեկ փաստաթղթում
Հայաստանի Հանրապետության բարձրագույն ուսումնական հաստատությունների առկա ուսուցմամբ բակալավրի ու անընդհատ և ինտեգրված կրթական ծրագրերով 2016-2017 ուսումնական տարվա Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարան ընդունելության քննությունների, տեղերի և ուսման վարձաչափերի, ինչպես նաև դիմելու ընթացակարգի մասին մանրամասները...

Известны имена поступивших в АГЭУ: списки он-лайн
Обобщены результаты приемного конкурса на очную форму обучения по образовательной программе бакалавра 2019-2020 учебного года: в АГЭУ поступили 667 абитуриентов. Приемная комиссия АГЭУ предоставила отделу информации и связей с общественностью АГЭУ электронную версию списков, с которыми можно ознакомиться здесь....
С 25-го июня по 2-е июля включительно будет проведен дополнительный этап приема на очное обучение в АГЭУ по образовательной программе бакалавриата для 2019-2020 учебного года, на который могут обращаться иностранцы и имеющие двойное гражданство РА, граждане Армении, окончившие в данном учебном году учебные заведения...
Прием на обучение по образовательным программам бакалавриата очной формы обучения на 2018-2019 учебный год
Армянский государственный экономический университет объявляет прием на 2018-2019 учебный год по образовательным программам бакалавриата очной формы обучения. Процесс приема документов, начавшийся с 5 мая, продолжится до 1 июня включительно с 9.00 до 17.30. С 25 июня по 2 июля будет организован дополнительный...
Подробная информация о вступительных экзаменах, плате за обучение, процедурах приема представлена в прилагаемом документе (на армянском языке).             Мери Бадалян, ответственный секретарь Приемной комиссии АГУЭ, сообщает о том, что процесс начался сегодня. Отдел информации  и  связей  с  общественностью ...