Դիտումների քանակ՝ 776
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանում  այսօր մեկնարկել է 2014-2015 ուսումնական տարվա երկրորդ կիսամյակի առաջին միջանկյալ ստուգումը (առկա ուսուցում). այս մասին տեղեկացրեց  բուհի ուսումնակազմակերպական աշխատանքների գծով պրոռեկտոր Միհրդատ Հարությունյանը:
Հավելենք, որ  ըստ 2014-2015 ուստարվա  2-րդ կիսամյակի դասապրոցեսի կազմակերպման ժամկետների՝ հեռակա ուսուցման մագիստրատուրայի 2-րդ կուրսում այսօր մեկնարկել է նաև գիտահետազոտական փորձառությունը, որը կտևի մինչև հուլիսի 5-ը:
2014-2015 ուստարվա հեռակա ուսուցման բակալավրիատի և մագիստրատուրայի 2-րդ կիսամյակի ուսումնական պարապմունքների և քննաշրջանի ժամկետներին ծանոթացեք հետևյալ հղումով՝ http://media.asue.am/upload/qaxvacq_01.12.2014.pdf :

Сегодня стартовала первая промежуточная проверка 2-го семестра 2014-2015 учебного года (стационарное обучение): об этом сообщил проректор по учебноорганизационным работам Мирдат Арутюнян.
Добавим также, что согласно срокам организации учебного процесса 2014-2015 учебного года на втором курсе магистратуры по заочной форме обучения сегодня стартовала научно-исследовательская практика, которая продлится до 5-го июля.
Со сроками  учебных  занятий  и  сессии  2-го  семестра  бакалавриата  и  магистратуры  по заочной форме обучения 2014-2015  учебного  вы можете ознакомиться  пройдя по  ссылке http://media.asue.am/upload/qaxvacq_01.12.2014.pdf :