Մեկնարկում են ՀՊՏՀ հեռակա մագիստրատուրայի 1-ին և 2-րդ կուրսերի դասերը (դասացուցակներ)
2014-2015 ուստարվա ՀՊՏՀ հեռակա ուսուցման մագիստրատուրայի 1-ին կիսամյակի դասապրոցեսի կազմակերպման ժամկետների համաձայն՝ այսօրվանից մեկնարկում են 1-ին և 2-րդ կուրսերի դասերը: Նշենք, որ դասերը կտևեն 3 շաբաթ՝ մինչև նոյեմբերի 28-ը: Ըստ ժամանակացույցի՝ հեռակա մագիստրատուրա 2-րդ կուրսերում նոյեմբերի 11-ից...
ՀՊՏՀ առկա ուսուցմամբ մագիստրատուրայի դասերը կսկսվեն ժամը 14. 05-ին
ՀՊՏՀ առկա ուսուցմամբ մագիստրատուրայի սիրելի ուսանողներնե’ր, այս ընթացքում դուք մեզ պարբերաբար հարցեր ենք հղել, որոնք առնչվում էին առկա մագիստրատուրայում դասապրոցեսի կազմակերպման ժամի հետ: Տեղեկացնում ենք, որ առկա մագիստրատուրայում դասերի անցկացման ժամն արդեն հայտնի է. այստեղ դասերը կանցկացվեն 2-րդ հերթով` ժամը...

Начинаются занятия 1-ых и 2-ых курсов заочной магистратуры АГЭУ (расписания уроков)
Согласно  срокам  организации  учебного  процесса  1-го  семестра  магистратуры  заочного  обучения  АГЭУ  на  2014-2015 учебный  год,  с  сегодняшнего  дня  начинаются  уроки  1-ых  и  2-ых  курсов.  Отметим, что  уроки  продлятся  3  недели,  до  28-го  ноября.  В  соответствии  с  графиком  во  2-ых  курсах ...
Дорогие студенты очной магистратуры АГЭУ, на протяжении определенного периода Вы задавали нам много вопросов, которые касалисьучебного процесса, начала и конца занятий. Сообщаем, что уже известно, что занятия очной магистратуры будут организованы во 2-ую смену, и будут начинаться в 14.05. Об этом заявил проректор...