ՀՊՏՀ պաշտոնական asue.am կայքն այսօր առաջին անգամ հայտնվեց circle.am-ի 4-րդ հորիզոնականում
Ուրախությամբ տեղեկացնում ենք, որ կայքերի վարկանիշների չափման հայտնի circle.am կայքի «Կրթություն և գիտություն» բաժնում այսօր առաջին անգամ մեր բուհի պաշտոնական կայքը՝ asue.am-ը, հայտնվել է առաջին տասնյակի 4–րդ հորիզոնականում: Վերջին բարձր ցուցանիշը հուլիսի 10-ինն էր, երբ մեր կայքը առաջին անգամ հայտնվել էր 5-րդ հորիզոնականում:
Հիշեցնենք, որ վարկանիշային circle.am կայքի «Կրթություն և գիտություն» խորագրի ներքո մեր բուհի կայքի առաջին հաջողությունն արձանագրվել է ապրիլի 26–ին: Այդ օրը առաջին անգամ մեր կայքը հայտնվեց լավագույն տասնյակում։
Տեղեկացնենք նաև, որ ՀՊՏՀ պաշտոնական նոր կայքը գործարկվել է 2011 թ. դեկտեմբերի 27–ին։
Մեր բուհի պաշտոնական կայքի այցելուների կայուն աճը ուրախալի է, ինչի առիթով շնորհավորում ենք բոլորիս և շնորհակալություն հայտնում մեր ընթերցողներին՝ վստահության համար։

С радостью сообщаем, что сегодня впервые официальный сайте АГЭУ оказался на 4 месте в разделе “Образование и наука” на рейтинговом сайте circle.am. Последний высокий показатель был зарегистрирован 10 июля, когда наш сайт впервые оказался на 5 месте рейтингового сайта.
Напомним, что в разделе “Образование и наука” рейтингового сайта circle.am наш университет оказался впервые 26 апреля. В этот день наш сайт оказался в лучшей десятке.
Сообщаем также, что новый сайт АГЭУ начал свою деятельность 27 декабря 2011 года. Мы рады, что количество посетителей нашего сайта увеличивается с каждым месяцем, и по этому случаю поздравляем всех нас и выражаем благодарность нашим читателям, за доверие.