Սենսացիոն վարկանիշ. առաջին անգամ` ՀՊՏՀ պաշտոնական կայքը 1-ին հորիզոնականում է
Սիրելի այցելուներ, ՀՊՏՀ-ականներ, մեծ ուրախությամբ հայտնում ենք, որ Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի պաշտոնական կայքը`asue.am, հայկական վեբ- կայքերի վարկանիշային կայքում / circle.am/ առաջատարի դիրք է գրանցել՝ զբաղեցնելով առաջին հորիզոնականը «Կրթություն և գիտություն» բաժնի ներքո, որտեղ ներկայացված...
ՀՊՏՀ պաշտոնական asue.am կայքն այսօր առաջին անգամ հայտնվեց circle.am-ի 4-րդ հորիզոնականում
Ուրախությամբ տեղեկացնում ենք, որ կայքերի վարկանիշների չափման հայտնի circle.am կայքի «Կրթություն և գիտություն» բաժնում այսօր առաջին անգամ մեր բուհի պաշտոնական կայքը՝ asue.am-ը, հայտնվել է առաջին տասնյակի 4–րդ հորիզոնականում: Վերջին բարձր ցուցանիշը հուլիսի 10-ինն էր, երբ մեր կայքը առաջին անգամ հայտնվել էր 5-րդ...
ՀՊՏՀ պաշտոնական asue.am կայքն այսօր առաջին անգամ հայտնվեց circle.am-ի 5-րդ հորիզոնականում
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի պաշտոնական կայքի (asue.am) վարկանիշն օրեցօր աճում է։ Կայքերի վարկանիշների չափման հայտնի circle.am կայքում այսօր առավոտյան առաջին անգամ asue.am-ը հայտնվել է առաջին տասնյակի 5–րդ հորիզոնականում: Վերջին բարձր ցուցանիշը հունիսի 28-ինն էր, երբ կրկին առաջին անգամ մեր կայքը...
ՀՊՏՀ պաշտոնական կայքի վարկանիշն աճում է (լուսանկարներ)
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի պաշտոնական կայքի (asue.am) վարկանիշն աճում է։ Կայքերի վարկանիշների չափման՝ մեզանում հայտնի circle.am կայքում ընդամենը մի քանի ամիս առաջ գրանցված ՀՊՏՀ կայքը կայուն աճում է և այսօր առավոտյան առաջին անգամ հայտնվել է առաջին տասնյակի 6–րդ հորիզոնականում։ Վարկանշային կայքի...

С радостью сообщаем, что сегодня впервые официальный сайте АГЭУ оказался на 4 месте в разделе “Образование и наука” на рейтинговом сайте circle.am. Последний высокий показатель был зарегистрирован 10 июля, когда наш сайт впервые оказался на 5 месте рейтингового сайта. Напомним, что в разделе “Образование и...
Впервые официальный сайт Армянского государственного экономического университета оказался на 5 месте на сайте circle.am
Растет рейтинг официального сайта Армянского государственного экономического университета (asue.am) с каждым днем. На известном сайте рейтингов сайтов circle.am сегодня утром впервые asue.am оказался на 5 месте. последний высокий результат был зарегистрирован 28 июня, когда впервые нш сайт оказался на 6 месте....
Рейтинг Армянского государственного экономического университета (asue.am) растет. На сайте подсчета рейтингов circle.am, где всего несколько месяцев назад был зарегистрирован сайт АГЭУ, рейтинг растет с каждым днем и сегодня утром впервые оказался на 6 месте. В разделе “Образование и наука”рейтингового сайта,...