ՀՊՏՀ-ում հեռակա բակալավրիատի և մագիստրատուրայի քննությունները կկազմակերպվեն սեպտեմբերի վերջին օրերին
21.08.2012
Դիտումների քանակ՝ 1151
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանում շարունակվում է 2012-2013 ուսումնական տարվա հեռակա ուսուցման համար բակալավրիատի և մագիստրատուրայի կրթական ծրագրերով դիմում հայտերի ընդունումը:
Հիշեցնում ենք, որ ՀՊՏՀ հեռակա բակալավրիատի դիմում հայտերի ընդունումը կավարտվի սեպտեմբերի 20-ին: Ընդունելության քննությունները կկազմակերպվեն 29-ին և 30-ին: Հեռակա մագիստրատուրայի դիմորդների հայտագրման վերջնաժամկետն է սեպտեմբերի 25-ը: Շեմային քննությունները կկազմակերպվեն սեպտեմբերի 26-ից 30-ը:

Вступительные экзамены на заочный бакалавриат и магистратуру будут организованы в последние дни сентября
21.08.2012
Количество просмотров: 912
В Армянском государственном экономическом университете продолжается прием заявок на заочный бакалавриат и магистратуру на 2012-2013 учебный год.
Напоминаем, что прием документов на заочный бакалавриат будет завершен 20 сентября. Вступительные экзамены будут организованы 29 и 30 сентября. Прием документов на заочную магистратуру будет завершен 25 сентября. Вступительные экзамены будут порганизованы с 26 по 30 сентября.