Դիտումների քանակ՝ 930
ՀՈՒ (հանրապետական ուսանողական) 13-րդ մարզական խաղերի ծրագրով վոլեյբոլի կանանց առաջնության հերթական փուլի արդյունքներն այսպիսին են.  Վ. Բրյուսովի անվան լեզվաբանական և Հայաստանի պետական ագրարային համալսարաններ` 2:0, Երևանի բժշկական և Արցախի պետական համալսարաններ` 0:2, Հայաստանի պետական ճարտարագիտական և Երևանի պետական համալսարաններ` 2:0:
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի թիմը երեկ պետք է մրցեր  Հյուսիսային համալսարանի հավաքականի հետ, սակայն  հակառակորդ թիմի մարզիկները ներկայացել էին ոչ լրիվ կազմով, ուստի հաղթանակը շնորհվեց ՀՊՏՀ-ին:
Հիշեցնենք` այսօր եզրափակիչ խաղերի օրն է: ՀՊՏՀ հավաքականը պայքարելու է 1-2-րդ տեղերի համար: Մեր թիմի մրցակիցը Արցախի պետական համալսարանի հավաքականն է: Այս վճռորոշ խաղը տեղի կունենա ժամը 13.00-ին:  3-4-րդ հորիզոնականների համար  կմրցեն  Երևանի պետական և Վ. Բրյուսովի անվան լեզվաբանական համալսարանները:

Очередные результаты первенства по волейболу в рамках 13 республиканских студенческих спортивных игр такие- лингвистический университет им.В.Брюсова и Армянский государственный аграрный университет 2:0, Ереванский медицинский Арцахский государственный университеты  0:2, Армянский государственный архитектурный и Ереванский государственный университеты 2:0.
Вчера должна была состояться встреча команд Армянского государственного экономического университета  с командой Северного университета, опднако команда соперника была не в полном составе, следовательно победа была присуждена команде АГЭУ.
Напомним, что сегодня день заключительных игр. Команда АГЭУ будет соревноваться за 1-2 места. Соперниками нашей команды является команда Арцахского государственного университета. Даннная игра состоится в 13.00. За  3-4 места будут соревноваться команды ЕГУ и лингвистического университета им.В.Брюсова.