Հայտնի են հաշվապահական հաշվառման և աուդիտի ֆակուլտետի ՈՒԳԸ հաղթողները
Շարունակվում է ՀՊՏՀ ուսանողական գիտական ընկերության գարնանային նստաշրջանը: Մայիսի 4-ին մեկ օր աշխատելուց հետո դադար է վերցրել ֆինանսական ֆակուլտետի ՈՒԳԸ-ն, երեկ մեկնարկել է և այսօր կշարունակվի տնտեսության կարգավորման և միջազգային տնտեսական հարաբերությունների ֆակուլտետային նիստը: Իսկ մայիսի 10-11-ին տեղի ունեցած...
ՀՈՒ (հանրապետական ուսանողական) 13-րդ մարզական խաղերի ծրագրով վոլեյբոլի կանանց առաջնության հերթական փուլի արդյունքներն այսպիսին են. Վ. Բրյուսովի անվան լեզվաբանական և Հայաստանի պետական ագրարային համալսարաններ` 2:0, Երևանի բժշկական և Արցախի պետական համալսարաններ` 0:2, Հայաստանի պետական ճարտարագիտական և Երևանի...

Стали известны имена победителей СНО факультета бухгалтерского учета и аудита
Продолжается весенняя сессия студенческого научного общества АГЭУ. 4 мая после сутки работы СНО финансового факультета взяло паузу, вчера началось и сегодня продолжится факультетное заседание регулирования экономики и международных экономических отношений. А результаты факультетного заседания бухгалтерского учета...
Очередные результаты первенства по волейболу в рамках 13 республиканских студенческих спортивных игр такие- лингвистический университет им.В.Брюсова и Армянский государственный аграрный университет 2:0, Ереванский медицинский Арцахский государственный университеты 0:2, Армянский государственный архитектурный...