Երեկ, աշխատանքային օրվա ավարտին, հայտնի դարձան հանրապետական ուսանողական 13-րդ մարզական խաղերի ծրագրով վոլեյբոլի կանանց առաջնության հերթական փուլի վերջին խաղերի արդյունքները` հայկական պետական մանկավարժական համալսարանի մարզիկները 0:2 հաշվով պարտվեցին Երևանի պետական համալսարանի թիմին:
Ուրախությամբ նշենք, որ այս խաղից հետո մրցասպարեզ դուրս եկած Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի աղջիկները ցուցադրեցին դիտարժան խաղ և տոնեցին արժանի հաղթանակ` 2:0 հաշվով առավելության հասնելով Հայաստանի պետական ճարտարագիտական համալսարանի թիմի նկատմամբ:
Հիշեցնենք, որ այսօր, ժամը 15.00-ին կմրցեն Հյուսիսային և հայկական պետական մանկավարժական համալսարանների, 15.45-ին` Հայաստանի պետական ագրարային և ֆրանսիական համալսարանների, 16.30-ին` Արցախի պետական և Վ. Բրյուսովի անվան լեզվաբանական համալսարանների, 17. 15-ին` Երևանի պետական և Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանների թիմերը:

Вчера в конце рабочего дня стали известны последние результаты первенства по волейболу среди девушек- Армянский государственный педагогический университет уступил команде Ереванского государственного университета со счетом 0:2 .
С радостью сообщаем, что сразу после данной игры состоялась игра команд Армянского государственного экономического университета и команд Армянского государственного архитектурного университета, где команда нашего университета одержала победу со счетом 2:0.
Напомним, что сегодня в 15.00 состоится встреча команд Северного университета и аАрмянского государственного педагогического университета, а в 15.45 Армянского государственного аграрного и французского университетов, в 16.30 Арцахского государственного и государственного лингвистического университетов, 17.15 команды ЕГУ и АГЭУ