Առկա կրթաձևի դասացուցակները՝ առցանց
Ինչպես նախապես հայտարարել էինք, սեպտեմբերի 15-ին ՀՊՏՀ-ն կհյուրընկալի առկա բակալավրիատի 2-րդ, 3-րդ, 4-րդ և առկա մագիստրատուրայի 1-ին և 2-րդ կուրսերի ուսանողներին:
ՀՊՏՀ ուսումնական գործընթացի կազմակերպման բաժինը տրամադրել է առկա կրթաձևի դասացուցակները՝ առկա բակալավրիատի 1-ին, առկա բակալավրիատի 2-րդ, 3-րդ, 4-րդ, առկա մագիստրատուրայի 1-ին և 2-րդ, ինչպես նաև 1,5 տարի տևողությամբ երեկոյան ուսուցմամբ մագիստրոսական կրթական ծրագրերի դասացուցակները, որոնք հասանելի են ՀՊՏՀ պաշտոնական կայքի «Ուսանող» խորագրի «Դասացուցակներ, քննագրաֆիկներ» բաժնում։ Առկա բակալավրիատի դասացուցակներին կարող եք ծանոթանալ այստեղ, իսկ առկա մագիստրատուրային՝ այստեղ:
Հիշեցնենք, որ 2020-2021 ուսումնական տարվա առաջին կիսամյակի ուսումնական գործընթացը ՀՊՏՀ-ում կկազմակերպվի 3 հերթով, դասերի տևողությունը 70 րոպե է, գործընթացը կկազմակերպվի հիբրիդային եղանակով: Այս մասին բոլոր մանրամասները կարող եք տեսնել ավելի վաղ հրապարակած սույն հայտարարությունում։
Նշենք, որ սեպտեմբերի 15-20-ը դասի են գալու միայն 1-ին և 2-րդ կուրսերը, իսկ 3-րդ և 4-րդ կուրսերը դասերն անելու են հեռավար։ Սեպտեմբերի 21-26-ը դասի են գալու 3-րդ և 4-րդ կուրսերը, իսկ 1-ին և 2-րդ կուրսերն այդ շաբաթ դասերն անելու են հեռավար։

Расписания занятий очной формы обучения доступны в формате онлайн
Как было объявлено ранее, 15-го сентября АГЭУ примет студентов 2-го, 3-го, 4-го курсов бакалавриата очной формы обучения и студентов 1-го и 2-го курсов магистратуры очной формы обучения.
Отдел организации учебного процесса АГЭУ предоставил расписания занятий очной формы обучения. Графики занятий студентов 1-го курса бакалавриата очной формы обучения, 2-го, 3-го и 4-го курсов бакалавриата очной формы обучения, 1-го и 2-го курсов магистратуры очной формы обучения, а также расписание занятий вечерней магистратуры по программам, длительность которых составляет 1,5 года, доступны в рубрике “Расписание занятий и экзаменов” раздела “Студент” на официальном сайте АГЭУ. С графиком занятий бакалавриата можно ознакомиться здесь, а магистратуры – здесь.
Напоминаем, что учебный процесс в АГЭУ в первом семестре 2020/2021 уч.года будет организован в три смены, длительность занятий – 70 минут. Учебный процесс будет организован в гибридном формате. Подробности – в объявлении, опубликованном ранее.
15-20 сентября занятия в университете (в режиме офлайн) будут проводиться для студентов 1-го и 2-го курсов, а студенты 3-го и 4-го курсов будут заниматься в режиме онлайн. 21-26 сентября студенты 3-го и 4-го курсов будут заниматься в режиме офлайн, а студенты 1-го и 2-го курсов – онлайн.