Ճանաչի՛ր ինքդ քեզ. կայացել է ՈւԽ 25-ամյակին նվիրված «Արմատ» միջբուհական աշխատաժողովը
ՀՊՏՀ ուսանողական խորհրդի հոբելյանական միջոցառումների շրջանակում ՈւԽ և Հայ եկեղեցու համաշխարհային երիտասարդական միավորման (ՀԵՀԵՄ) համատեղ նախաձեռնությամբ մայիսի 11-ին ՀԵՀԵՄ կենտրոնական գրասենյակում տեղի է ունեցել «Արմատ» խորագրով միջբուհական ուսանողական աշխատաժողովը: Մանրամասների շուրջ ՀՊՏՀ լրատվության և հասարակայնության...
Գիտելիք, փորձ, հմտություն. կայացավ «Crosskill» միջբուհական աշխատաժողովը
Նոյեմբերի 24-25-ին ՀՊՏՀ-ում տեղի է ունեցել ուսանողական խորհրդի նախաձեռնած «Crosskill» («Հմտությունների խաչմերուկ») միջբուհական ուսանողական աշխատաժողովը, որին մասնակից են եղել ՀՀ պետական և ոչ պետական 10 բուհերի 50 ուսանողներ (այդ թվում՝ Հայաստանի պետական տնտեսագիտական, Երևանի պետական, Հայկական պետական մանկավարժական,...
ՀՊՏՀ ուսանողական խորհուրդը, Հայաստանի երիտասարդական հիմնադրամի հետ համատեղ,  նոյեմբերի 26-27-ը մեր համալսարանում իրականացրել է “Progress” միջբուհական ուսանողական աշխատաժողովը, որին մասնակցել են հայաստանյան պետական և ոչ պետական բուհերի 70 ուսանողներ: Այս մասին տեղեկացնում է ՀՊՏՀ ուսանողական խորհուրդը: Աշխատաժողովին...
ՀՊՏՀ-ում կայացել է «START» միջբուհական աշխատաժողովը
Հոկտեմբերի 18-19-ը Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանում անցկացվել է  «START-ավելի բանիմաց ուսանողներ. սկսիր այսօր» խորագրով  միջբուհական ուսանողական աշխատաժողովը: Աշխատաժողովին մասնակցել են 60 ուսանողներ՝ հայաստանյան տարբեր բուհերից: Ինչպես տեղեկանում ենք ՀՊՏՀ Ուսանողական խորհրդից՝ աշխատաժողովի...

В рамках юбилейных мероприятий студенческого совета АГЭУ и всемирного молодежного объединения армянской церкви 11-го мая в центральном офисе Объединения состоялась межвузовская студенческая конференция «Армат». О подробностях отделу информации и связей с общественностью рассказала председатель учебно-научного...
По инициативе студенческого совета АГЭУ 24-25 ноября состоялся межвузовский студенческий форум «Crosskill» (Перекресток умений), в котором участвовали 50 студентов из 10 государственных и негосударственных вузов РА (в том числе Армянского государственного экономического университета, Ереванского государственного...
26-27 ноября студенческий совет АГЭУ совместно с Армянским молодежным фондом в нашем универстете реализовал межвузовский студенческий форум “Progress”, в котором приняли участие 70 студентов из государственных и негосударственных вузов Армении. Об этом сообщет студенческий совта АГЭУ. В форуме выступили опытные...