ՀՊՏՀ-ում շարունակվում է ամփոփիչ ատեստավորման գործընթացը
ՀՊՏՀ-ում շարունակվում է ապրիլի 28-ից մեկնարկած ամփոփիչ ատեստավորման գործընթացը: Այսօր ՀՊՏՀ ռեկտոր, պրոֆեսոր Կորյուն Աթոյանը այցելեց մակրոտնտեսական քաղաքականություն և կանխատեսում մասնագիտության առկա բակալավրիատի ուսանողներին: Սա այս մասնագիտությամբ երկրորդ խումբ ուսանողների պաշտպանությունն էր: Հանձնաժողովը՝ տ.գ.դ.,...
ՀՊՏՀ շուկայաբանություն (մարքեթինգ) մասնագիտության 4-րդ կուրսում այսօր ավարտական (դիպլոմային) աշխատանքների պաշտպանություն է: Մեր այցելության պահին «Նոր ապրանքների գնային քաղաքականության և մշակման առանձնահատկությունները» թեմայով աշխատանք էր ներկայացնում ուսանողուհի Սիրանույշ Գրիգորյանը: Նշված մասնագիտության...
Տեղի ունեցավ մագիստրանտների գիտահետազոտական աշխատանքների պաշտպանությունը
Այսօր ՀՊՏՀ մարքեթինգի և բիզնեսի կազմակերպման ֆակուլտետում տեղի ունեցավ «Բիզնեսի կազմակերպում», «Կոմերցիա», «Մարքեթինգ» և «Ստանդարտացում և չափագիտություն» մասնագիտություններով սովորող 2-րդ կուրսի մագիստրանտների կատարած գիտահետազոտական աշխատանքների պաշտպանությունը: Ֆակուլտետի դեկան Թաթուլ Մկրտչյանի տեղեկացմամբ, ...

В АГЭУ продолжается процесс итоговой аттестации
В АГЭУ продолжается процесс итоговой аттестации, который начался с 28 апреля. Сегодна ректор АГЭУ, профессор Корюн Атоян проведал студентов очного бакалавриата специальности «Макроэкономическая политика и прогнозирование». Это была защита второй группы студентов этой специальности. Комиссия, во главе с руководителем...
Состоялась защита магистерских научно-исследовательских работ
18.04.2012
Сегодня на факультете маркетинга и организации бизнеса состоялась защита научно-исследовательских работ, специальностей “Организация бизнеса”, “Коммерция”, “Маркетинг” и “Стандартизация”, 2 курса магистратуры. Декан факультета Татул Мкртчян сообщил, что магистранты представили свои исследования довольно основательно...