Բիզնեսի կազմակերպում մասնագիտացման մագիստրատուրայի 1-ին կուրսեցիները, կոմերցիայի և բիզնեսի կազմակերպման ամբիոնի վարիչի պաշտոնակատար Միքայել Մարդումյանի ղեկավարությամբ հերթական գիտահետազոտական աշխատանքներն են կատարել, որոնց շնորհանդեսն այսօր էր՝ ՀՊՏՀ գիտության և արտաքին կապերի գծով պրոռեկտոր Գագիկ Վարդանյանի,...
Տեղի ունեցավ մագիստրանտների գիտահետազոտական աշխատանքների պաշտպանությունը
Այսօր ՀՊՏՀ մարքեթինգի և բիզնեսի կազմակերպման ֆակուլտետում տեղի ունեցավ «Բիզնեսի կազմակերպում», «Կոմերցիա», «Մարքեթինգ» և «Ստանդարտացում և չափագիտություն» մասնագիտություններով սովորող 2-րդ կուրսի մագիստրանտների կատարած գիտահետազոտական աշխատանքների պաշտպանությունը: Ֆակուլտետի դեկան Թաթուլ Մկրտչյանի տեղեկացմամբ, ...
Վաղը կկայանա ՀՊՏՀ գիտական խորհրդի հերթական նիստը
Փետրվարի 29-ին ժամը 14.00-ին տեղի կունենա ՀՊՏՀ գիտական խորհրդի նիստը, որի ընթացքում կառավարման ֆակուլտետում կատարված ուսումնագիտական և գիտահետազոտական աշխատանքները կներկայացնի կառավարման ֆակուլտետի դեկան Էդգար Ղազարյանը: Կլսվի գիտության բաժնի պետ Գրիգոր Նազարյանի հաշվետվությունը ՀՊՏՀ ուսանողական գիտական ընկերության կատարած աշխատանքների մասին: Ուսումնամեթոդական աշխատանքների գծով պրոռեկտոր Պարույր Քալանթարյանի ներկայացմամբ կքննարկվեն ուսումնական նորմատիվների փոփոխության առաջարկը: Նիստում կկարևորվեն...

Первокурсники магистратуы специализации организации бизнеса, во главе с и/о кафедры коммерции и организации бизнеса Микалеом Мардумяном реализовали очередные научно-исследователькие работы, презентация которых сотоялась сегодня, на которой присутствовали проректо по науке и внешним связям Гагик Варданян, проректор...
Состоялась защита магистерских научно-исследовательских работ
Сегодня на факультете маркетинга и организации бизнеса состоялась защита научно-исследовательских работ, специальностей “Организация бизнеса”, “Коммерция”, “Маркетинг” и “Стандартизация”, 2 курса магистратуры. Декан факультета Татул Мкртчян сообщил, что магистранты представили свои исследования довольно основательно...
29 февраля в 14.00 состоится ученый совет АГЭУ, во время которого декан факультета управления Эдгар Казарян представит учебно-научные и научно-исследовательские работы, проведенные на факультете. Заведующий отделом науки Григор Назарян представит отчет о работах студенческого научного сообщества АГЭУ. По представлению проректора по учебнометодическим работам Паруйра Калантаряна будут обсуждены предложения по изменениям учебных нормативов. На заседании будут обсуждены также текущие вопросы.