«Դուք աներկբայորեն կարող եք հպարտանալ Ձեր ուսանողով». շնորհակալագիր ՀՊՏՀ ռեկտոր Կորյուն Աթոյանին
ՀՊՏՀ ռեկտոր Կորյուն Աթոյանը հերթական շնորհակալական նամակն է ստացել N զորամասի հրամանատարությունից, որում երախտագիտությունն է հայտնվում՝ ՀՊՏՀ ուսանող  Վարդան Մամիկոնյանին հայ ժողովրդի և նրա հաղթանակների ու ավանդույթների բարոյամարտական ոգով դաստիարակելու, հայոց բանակի շարքերը հայրենասեր, անմնացորդ ծառայելու...
Մեր զինվորը՝ ապրիլյան պաշտպանական գործողությունների մասնակից. շնորհակալական նամակ ՀՊՏՀ ռեկտորին՝ ԼՂՀ ՊԲ զորամասից
ՀՊՏՀ ռեկտոր, պրոֆեսոր Կորյուն Աթոյանը հերթական շնորհակալական նամակն է ստացել, այս անգամ՝ ԼՂՀ պաշտպանության բանակի N զորամասից: Հրամանատարությունն իր խորին շնորհակալությունն է հայտնում ռեկտորին՝ պահեստային զինապարտ, ՀՊՏՀ ինֆորմատիկայի և վիճակագրության ֆակուլտետի կառավարման տեղեկատվական համակարգեր մասնագիտության...
Շնորհակալական նամակ՝ ՀՊՏՀ ռեկտորին
ՀՊՏՀ ռեկտոր, պրոֆեսոր Կորյուն Աթոյանը հերթական շնորհակալական նամակն է ստացել ՀՀ զինված ուժերից. այս անգամ այն ՀՀ ՊՆ N զորամասից է՝ մեր բուհի ֆինանսական ֆակուլտետի շրջանավարտ, զինծառայող Տիգրան Անդրանիկի Ղազարյանի բարեխիղճ  և օրինակելի ծառայության համար: Շնորհակալագրում  նշված զորամասի հրամանատար, գնդապետ...
ՀՊՏՀ ուսանողները զինվորի իրենց սրբազան պարտքը կատարում են պարտքի ու պատասխանատվության բարձր զգացումով, սիրով ու նվիրումով: Նրանցից մեկն է մարքեթինգի և բիզնեսի կազմակերպման ֆակուլտետի 1-ին կուրսի ուսանող Մարտին Երվանդի Ալեքսանյանը: Օրերս ՀՊՏՀ-ն ստացել է թիվ N զորամասի հրամանատար, փոխգնդապետ Լ. Ենգիբարյանի և նույն...

Ректор АГЭУ Корюн Атоян получил очередное благодарственное письмо из воинской части N, в котором выражают благодарность за воспитание студента АГЭУ Вардана Мамиконян в морально-боевом духе армянского народа, его побед и традиций. «Вы несомненно можете гордиться тем, что он с честью и достоинством нес высшее звание...
Наш солдат – участник апрельских военных операций: благодарственное письмо воинской части ректору университета
Ректор АГЭУ Корюн Атоян получил очередное письмо благодарности от командования Министерства обороны НКР N-ой воинской части. Командование выражает благодарность ректору, за патриотическую службу Ваге Вердяна – студента 4-го курса Факультета информатики и статистики. АГЭУ гордится своими студентами, которые во...
Благодарственное письмо ректору АГЭУ
Ректор АГЭУ, профессор Корюн Атоян получил очередное благодарственное письмо от вооруженных сил РА. в этот раз оно из воинской части N МО РА: выпускник финансового факультета, военнослужащий Тигран Андраникович Казарян за добросовестную и примерную службу. В письме от имени командира воинской части N, полковника...