ՀՊՏՀ-ից հերթական աջակցությունը սոցիալապես անապահով ընտանիքներին
Մեր համալսարանի աշխատակիցները կրկին հանդես են եկել բարեգործությամբ:  ՀՊՏՀ օտար լեզուների ամբիոնի դասախոս Լուսինե Կարագուլյանի նախաձեռնությամբ այսօր հերթական նյութական աջակցությունն է ցուցաբերվել Բալահովիտում ապրող սոցիալապես անապահով Եպիսկոպոսյանների ընտանիքին: Ինչպես ՀՊՏՀ լրատվության և հասարակայնության...
ՀՊՏՀ ներկայացուցիչները հերթական անգամ այցելեցին դպրոցներ
Վաղ առավոտից մի խումբ ՀՊՏՀ-ականներ բուհից ուղևորվեցին Արմավիրի մարզ՝ դպրոցների հետ համագործակցության ծրագրի շրջանակներում  հերթական հանդիպումներն ունենալու Արմավիրի թիվ 1 և Վաղարշապատի թիվ 10  ավագ դպրոցների աշակերտների հետ: Օտար լեզուների ամբիոնի դասախոս, նշված ծրագրի ղեկավար  Լուսինե Կարագուլյանը,...

Сотрудники  нашего  университета  вновь   выступили  с  благотворительностью.  Сегодня  по  инициативе  преподавателя  кафедры  языков  АГЭУ   Лусине  Карагулян   оказана   очередная  материальная  помощь  социально  необеспеченной  семье  Епископосянам,  проживавшей  в  Балаовите.  Как  сообщила  отделу  информации ...
Представители АГЭУ в очередной раз посетили школы
С  раннего  утра  группа  университетовцев  из  вуза  выехала  в  Армавирский  марз  в  рамках  программы  сотрудничества  со  школами  на  очередные  встречи  с  учениками  Армавирской N1 и Вагаршапатской  N 10  старших  школ. Преподаватель  кафедры  иностранных  языков, руководитель  указанной  программы  Лусине ...