ՀՊՏՀ-ն հայտնվել է «Վարկանիշ» ամսագրում` որպես տնտեսագիտական կրթություն իրականացնող վարկանիշով առաջատար բուհ
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանը տեղ է գտել «Հանրային վարկանիշ» տեղեկատվական-վերլուծական ընկերության «Վարկանիշ. կրթություն և հասարակություն» խորագիրը կրող ամսագրում` որպես տնտեսագիտական կրթություն իրականացնող վարկանիշով առաջատար բուհ: Ամսագրի խմբագրակազմը հարցազրույց է զետեղել ՀՊՏՀ ռեկտոր, տնտեսագիտության...
ՀՊՏՀ պաշտոնական asue.am կայքն այսօր առաջին անգամ հայտնվեց circle.am-ի 5-րդ հորիզոնականում
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի պաշտոնական կայքի (asue.am) վարկանիշն օրեցօր աճում է։ Կայքերի վարկանիշների չափման հայտնի circle.am կայքում այսօր առավոտյան առաջին անգամ asue.am-ը հայտնվել է առաջին տասնյակի 5–րդ հորիզոնականում: Վերջին բարձր ցուցանիշը հունիսի 28-ինն էր, երբ կրկին առաջին անգամ մեր կայքը...
ՀՊՏՀ պաշտոնական կայքի վարկանիշն աճում է (լուսանկարներ)
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի պաշտոնական կայքի (asue.am) վարկանիշն աճում է։ Կայքերի վարկանիշների չափման՝ մեզանում հայտնի circle.am կայքում ընդամենը մի քանի ամիս առաջ գրանցված ՀՊՏՀ կայքը կայուն աճում է և այսօր առավոտյան առաջին անգամ հայտնվել է առաջին տասնյակի 6–րդ հորիզոնականում։ Վարկանշային կայքի...

АГЭУ – в журнале «Рейтинг»: ведущий вуз, осуществляющий экономическое образование
Армянский государственный экономический университет вошел в рейтинг журнала «Рейтинг: образование и общество» информационно-аналитической копмании «Публичный рейтинг», как ведущий вуз, осуществляющий экономическое образование. Редакция журнала взяла интервью у ректора АГЭУ, доктора экономиеских наук, профессора...
Впервые официальный сайт Армянского государственного экономического университета оказался на 5 месте на сайте circle.am
Растет рейтинг официального сайта Армянского государственного экономического университета (asue.am) с каждым днем. На известном сайте рейтингов сайтов  circle.am сегодня утром впервые asue.am оказался на 5 месте. последний высокий результат был зарегистрирован 28 июня, когда впервые нш сайт оказался на 6 месте....
Рейтинг Армянского государственного экономического университета (asue.am) растет. На сайте подсчета рейтингов circle.am, где всего несколько месяцев назад был зарегистрирован сайт АГЭУ, рейтинг растет с каждым днем и сегодня утром впервые оказался на 6 месте. В разделе “Образование и наука”рейтингового сайта,...