Մեկնարկում են հեռակա կրթաձևի դասերը. դասացուցակները՝ առցանց
Հարգելի ուսանողներ, հոկտեմբերի 1-ին մեկնարկում են 2018-2019 ուստարվա հեռակա կրթաձևի բակալավրիատի 2-5-րդ և մագիստրատուրայի 2-րդ կուրսի ուսումնական պարապմունքները: Հիշեցնենք, որ հեռակա բակալավրիատի և մագիստրատուրայի 1-ին կուրսերում դասերը մեկնարկելու են հոկտեմբերի 29-ին: ՀՊՏՀ ուսումնական բաժնի և ֆակուլտետների դեկանատների...
Բարի գալուստ գիտության աշխարհ. մեկնարկեցին ՀՊՏՀ ասպիրանտների և հայցորդների դասերը
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանում այսօր սկսվել են 2017-2018 ուստարվա առկա և հեռակա համակարգ ընդունված ասպիրանտների և հայցորդների ուսումնական պարապմունքները: Այս առիթով ապագա գիտնականներին ողջունեց ու շնորհավորեց գիտության և արտաքին կապերի գծով պրոռեկտոր, պրոֆեսոր Գագիկ Վարդանյանը, համառոտ անդրադարձավ...
Հեռակա բակալավրիատում և մագիստրատուրայում մեկնարկել է 2-րդ կիսամյակը
ՀՊՏՀ հեռակա բակալավրիատի  2-րդ, 3-րդ և  հեռակա մագիստրատուրայի 2-րդ կուրսերում այսօր մեկնարկել է 2015-2016 ուստարվա 2-րդ կիսամյակը: Այսօրվանից սկսած՝ նշված կուրսերում ուսումնական պարապմունքները կտևեն 4 շաբաթ: Հեռակա ուսուցման համակարգի բոլոր կուրսերի 2-րդ կիսամյակի ուսումնական պարապմունքների, քննաշրջանի...
Մեկնարկում են հեռակա բակալավրիատի 1-ին, 3-րդ, 5-րդ կուրսերի ուսումնական պարապմունքները
2015-2016 ուստարվա 1-ին կիսամյակի բակալավրիատի հեռակա ուսուցման համակարգի  1-ին, 3-րդ, 5-րդ կուրսերում այսօր մեկնարկում են ուսումնական պարապմունքները: Այսօրվանից սկսած՝ նշված կուրսերում դասերը կշարունակվեն 4 շաբաթ: Դասերը սկսվում են ժամը 14.00-ին: Հիշեցնենք, որ հեռակա բակալավրիատի 2-րդ և 4-րդ կուրսերում...

Добро пожаловать в мир науки! Начались занятия для аспирантов и соискателей АГЭУ
Сегодня в Армянском государственном экономическом университете начались учебные занятия для аспирантов и соискателей очной и заочной формах обучения. В этой связи будущих ученых приветствовал и поздравил проректор по науке и внешним связям, профессор Гагик Варданян, который кратко рассказал об особенностях выполнения...
Стартовал 2-й семестр бакалавриата и магистратуры заочного обучения
Сегодня стартовал 2-й семестр 2015-2016 учебного года для 2-го, 3-го курсов бакалавриата и 2-го курса магистратуры заочно обучения. Стартовал 2-й семестр бакалавриата и магистратуры заочного обучения Начиная с сегодняшнего дня, учебные занятия продлятся 4 недели. С графиком учебных занятий, сессии и ликвидов...
Стартовали учебные занятия 1-го, 3-го, 5-го курсов бакалавриата (заочная форма обучения)первого семестра 2015-2016 учебного года . Начиная с сегодн яшнего дня, в указанных курсах занятия продлятся 4 недель. Уроки начинаются в 14.00. С графиком экзаменационного периода заочной формы обучения 2015-2016...