«Անցած մեկ տարվա ընթացքում ուսանողական խորհուրդը շարունակել է իր շուրջը համախմբել ուսանողներին, ովքեր հասարակական գործունեություն են ծավալել ինչպես բուհում, այնպես էլ բուհից դուրս՝ բարձր պահելով համալսարանի պատիվը: Կազմակերպվել են օլիմպիադաներ, տնտեսագիտական ուսանողական գիտաժողովներ, մարզական ու մշակութային միջոցառումներ,...
Վաղը կկայանա գիտխորհրդի հերթական նիստը
ՀՊՏՀ նիստերի սրահում վաղը, ժամը 12-ին տեղի կունենա գիտական խորհրդի հերթական նիստը: Օրակարգում ՀՊՏՀ ուսումնակազմակերպական աշխատանքների գծով պրոռեկտոր Միհրդատ Հարությունյանի հաղորդումն է 2012-2013 ուսումնական տարվա առաջին կիսամյակի քննաշրջանի արդյունքների և խնդիրների մասին: Ուսանողական գիտական ընկերության կատարած...

«За  прошедший  один  год  студенческий  совет  продолжал  сплачивать  вокруг  себя  студентов, которые  развернули   общественную  деятельность как  в  вузе, так  и   вне  ее  стен, высоко  подняв  честь  университета.  Были  организованы  олимпиады,  студенческие  экономические  конференции, спортивные  и  культурные ...
Завтра состоится очередное заседание ученого совета
Завтра  в зале заседаний  АГЭУ  в  12.00  состоится  очередное  заседание  ученого  совета.   На  повестке  дня  выступление  проректора  по  учебноорганизационным  вопросам  Мирдата  Арутюняна  о  задачах  и  результатах  сессии  первого  семестра  2012-2013  учебного  года. Отчет  о  проделанных  работах  Студенческого ...