Բուհերի դիմորդների ատեստատների ընդունման վերջնաժամկետը այսօր ժամը 16.00-ն է
ՀՀ կրթության և գիտության նախարարության պաշտոնական կայքը տեղեկացնում է, որ ՀՀ կրթության և գիտության նախարար Արմեն Աշոտյանի գլխավորած հանրապետական ընդունող հանձնաժողովն իր երեկվա նիսում որոշում է ընդունել մինչև այսօր` հունիս 11-ը, ժամը 16.00-ն երկարաձգել բուհերի դիմորդների ավարտական վկայականի (ատեստատի) ընդունման...
Հայտարարություն պատմվածքի մրցույթի վերաբերյալ
26.02.2013
Սիրելի ՀՊՏՀ-ականներ, ցանկանում ենք ևս մեկ անգամ ձեզ հիշեցնել, որ ավարտին է մոտենում մեր կողմից հայտարարված պատմվածքի մրցույթի՝ պատմվածքները ներկայացնելու վերջնաժամկետը: Տեղին ենք համարում հիշեցնել, որ դուք հնարավորություն ունեք ձեր պատմվածքները ներկայացնել մինչև մարտի 1-ը (1-ը ներառյալ): Միաժամանակ հայտնում ենք,...

Официальный  сайт  министерства  науки  и  образования  РА  сообщает,  республиканская  приемная  комиссия  во  главе  с  министром  НО  РА  Арменом  Ашотяном  на  вчерашнем  своем  заседании  приняла  решение  до  сегодняшнего  дня , 11-го  июля  в  16.00  продлить  последний  срок  приема  аттестатов абитуриентов ...
Об'явление о конкурсе рассказа
Родные университетовцы, желаем еще раз напомнить, что подходит к концу срок представления рассказов на конкурс , об’явленного нами. Считаем должным напомнить, что вы имеете возможность до 1-го марта (1-го включительно) представить свои рассказы. Одновременно сообщаем, что на это время оргкомитет конкурса уже получил...