ՀՊՏՀ «Կոլեկտիվ ներդրումային համակարգերի կառավարում» մասնագիտությամբ մագիստրանտները հանդիպել են նախարար Արտեմ Ասատրյանին
ՀՀ աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարարության և Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի միջև ստորագրված համագործակցության հուշագրի շրջանակներում տեղի է ունեցել մեր համալսարանի ֆինանսական ֆակուլտետի «կոլեկտիվ ներդրումային համակարգերի կառավարում» մասնագիտության մագիստրատուրայի երկրորդ կուրսի առկա ուսուցման...
ՀՀ Աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարար Արտեմ Ասատրյանը վաղը բաց դաս կվարի ՀՊՏՀ–ում
Սիրելի ուսանողներ, հարգելի գործընկերներ, տեղեկացնում ենք, որ վաղը՝ հոկտեմբերի 12-ին, ժամը 10.30-ին Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանում (ՀՊՏՀ) ՀՀ Աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարար Արտեմ Ասատրյանը կվարի բաց դաս, որի ժամանակ նախարարը կներկայացնի այս տարվանից մագիստրոսական նոր կրթական ծրագրով ՀՊՏՀ–ում իրականացվող «Կոլեկտիվ ներդրումային համակարգերի կառավարում» մասնագիտացումը, կխոսի բուհում նախարարության կողմից նախատեսվող ներդրումային ծրագրի մասին։ Բուհում իրականացվող մագիստրոսական կրթական...

Магистранты АГЭУ по специальности «Управление коллективными инвестиционными системами» встретились с министром Артемом Асатряном
Министр по трудоустройству и социальным вопросам РА Артем Асатрян завтра проведет открытый урок в АГЭУ
Дорогие студенты, уважаемые коллеги, сообщаем, что завтра 12 октября в 10.30 в Армянском государственном экономическом университете (АГЭУ) Министр по трудоустройству и социальным вопросам РА Артем Асатрян завтра проведет открытый урок, во время которого министр представит новую учебную программу магистратуры, которая с этого года будет использоваться в специализации “Управление систем коллективных внедрений”, от лица министерства скажет о предусмотренной внедряемой программе. Об этой новой...