Այսօր ՀՊՏՀ-ում քննությունների վերջին օրն է. լուծարքները կսկսվեն հունվարի 31-ին
ՀՊՏՀ-ում այսօր կավարտվեն ամփոփիչ քննաշրջանի քննությունները, որոնք սկսվել էին հունվարի 8-ին: Ամփոփիչ քննաշրջանի հաջորդ փուլը` լուծարքները համալսարանում կսկսվեն հունվարի 31-ին և 2 փուլով կընթանան մինչև փետրվարի 22-ը: Սիրելի ուսանողներ, ՀՊՏՀ պաշտոնական (аsue.am) կայքի 6-րդ բաների «Որոշումներ` ռեկտորատից» խորագրի...
ՀՊՏՀ-ում այսօր լուծարքային շրջանի վերջին օրն է
ՀՊՏՀ-ում այսօր երկրորդ լուծարքային շրջանի վերջին օրն է: Այս օրերին առկա և հեռակա ուսուցմամբ բակալավրիատի, առկա և հեռակա ուսուցմամբ մագիստրատուրայի այն ուսանողները, ովքեր 2011-2012 ուսումնական տարվա երկրորդ կիսամյակի ամփոփիչ քննաշրջանի ընթացքում «անբավարար» գնահատականներ էին ստացել, հնարավորություն կունենան շտկելու...
ՀՊՏՀ-ում լուծարքային շրջանն ավարտական փուլում է
ՀՊՏՀ-ում լուծարքային շրջանն ավարտական փուլում է: Այսօր՝ լուծարքների վերջին օրը, լուծարքներին մասնակցում են ամփոփիչ քննաշրջանի ընթացքում «անբավարար» գնահատականներ ստացած և հուլիսի 6-ին ոչ աշխատանքային օր լինելու պատճառով քննությունները չվերահանձնած ուսուցման բոլոր ձևերի (առկա և հեռակա բակալավրիատ, առկա և հեռակա...
Հունվարի 9–ին կմեկնարկեն առաջին կիսամյակի ամփոփիչ քննությունները. Ռեկտորատի հերթական նիստում
2011–2012 ուստարվա առաջին կիսամյակի ամփոփիչ քննաշրջանի նախապատրաստական աշխատանքներն ավարտվել են, և համալսարանը պատրաստ է քննություններին։ Այս մասին այսօր կայացած ռեկտորատի հերթական նիստի ժամանակ հայտարարեց ակադեմիական քաղաքականության, ուսումնական գործընթացի կազմակերպման և վերահսկողության վարչության պետ Արմեն Կարախանյանը՝...

Сегодня последний день экзаменов АГЭУ: ликвиды начнутся с 31 января
Сегодня в АГЭУ завершаются экзамены обобщающей сессии, которая началась с 8-го января. Следующий этап обобщающей сессии, ликвиды, в университете пройдут в два этапа с 31 января по 22 февраля. Дорогие студенты, в официальном сайте АГЭУ (аsue.am) под заголовком “Решения ректората” можете найти как графики учебных...
Сегодня в АГЭУ последний день пересдач
Сегодня в АГЭУ последний день второго периода ликвидов. В эти дни студенты очного и заочного бакалавриата, очной и заочной магистратуры, которые получили оценки “неудовлетворительно” во втором семестре 2011-2012 учебного года, будут иметь возможность исправить их. Студенты, имеющие неудачи пересдадут экзамены...
Период ликвидов в АГЭУ в завершающем этапе
Период ликвидов в АГЭУ в завершающем этапе. Сегодня в последний день пересдач, в ликвидах принимают участие студенты, получившие оценку “неудовлетворительно” и экзамены которых были назначены на 6 июля –нерабочий день. Как сообщили отделу информации и связей с общественностью из учебно-методического отдела, для...