Գիտական զեկուցում գրելու հմտություններ. ներկայացնում է ՈՒԽ ուսումնագիտական հանձնաժողովը
ՀՊՏՀ կառավարման ֆակուլտետի թիվ 207 լսարանում այսօր ուսանողները հանդիպեցին համալսարանի ուսանողական խորհրդի կողմից Ծաղկաձորի երիտասարդական կենտրոնում ապրիլի 26-28-ը կազմակերպվելիք` «ՀՀ տնտեսության զարգացման մարտահրավերներն ու խոչընդոտները» խորագիրը կրող «EcoNewՄիտք» ուսանողական գիտաժողովի կազմակերպիչների հետ: Հանդիպման...
«ՀՀ տնտեսության զարգացման մարտահրավերներն ու խոչընդոտները». ուսանողական գիտաժողով Ծաղկաձորում
18.03.2013
Ապրիլի 26-28-ը ՀՊՏՀ ուսանողական խորհրդի և Հայաստանի երիտասարդական հիմնադրամի նախաձեռնությամբ Ծաղկաձորի երիտասարդական կենտրոնում կանցկացվի «ՀՀ տնտեսության զարգացման մարտահրավերներն ու խոչընդոտները» խորագրով «EconewՄիտք» ուսանողական գիտաժողովը, որին կարող են մասնակցել ինչպես բակալավրիատում, այնպես էլ մագիստրատուրայում...

Умения написания научного доклада: представляет учебнонаучная комиссия студсовета
Сегодня в 207 аудитории факультета управления АГЭУ студенты встретились с организаторами студенческой научной конференции «EcoNewмысль» на тему «Препятствия и призывы к экономическому развитию РА», которая будет организована 26-28 апреля в Молодежном центре Цахкадзора студенческим советом университета. Участников...
По  инициативе  студенческого  совета  АГЭУ  и  Молодежного  фонда  Армении  26-28  апреля  в  Молодежном  центре  Цахкадзора  состоится  студенческая  конференция  «EconewМысль» на  тему  «Препятствия  и ...