ՀՊՏՀ ուսանողուհին մասնակցել է Մոսկվայի պետական համալսարանի երևանյան մասնաճյուղում կազմակերպված գիտաժողովին
Մ.Վ. Լոմոնոսովի անվան Մոսկվայի պետական համալսարանի Երևանի մասնաճյուղում դեկտեմբերի 2-ին կազմակերպվել է «Լոմոնոսով» ուսանողական գիտաժողով, որին մասնակցել է նաև ՀՊՏՀ ՏԿ և ՄՏՀ ֆակուլտետի «Տնտեսագիտություն» մասնագիտության 3-րդ կուրսի ուսանողուհի, ՈՒԳԸ անդամ Նարինե Պետրոսյանը: Մեր ուսանողուհին գիտաժողովին մասնակցել...
«ՀՀ տնտեսության զարգացման մարտահրավերներն ու խոչընդոտները». ուսանողական գիտաժողով Ծաղկաձորում
Ապրիլի 26-28-ը ՀՊՏՀ ուսանողական խորհրդի և Հայաստանի երիտասարդական հիմնադրամի նախաձեռնությամբ Ծաղկաձորի երիտասարդական կենտրոնում կանցկացվի «ՀՀ տնտեսության զարգացման մարտահրավերներն ու խոչընդոտները» խորագրով «EconewՄիտք» ուսանողական գիտաժողովը, որին կարող են մասնակցել ինչպես բակալավրիատում, այնպես էլ մագիստրատուրայում...
«Անկախ տնտեսության 20 տարիները» գիտաժողովի երկրորդ օրը ուսանողներին հյուրընկալվեց վարչապետը
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի ուսանողական խորհրդի և ՀԵՀ–ի նախաձեռնած «Անկախ տնտեսության 20 տարիները» խորագիրը կրող ուսանողական գիտաժողովի երկրորդ օրը ուսանողներին հյուրընկալվեց Հայաստանի վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը, էկոնոմիկայի նախարար Տիգրան Դավթյանը, ՀԵՀ նախագահ, ԱԺ պատգամավոր Կարեն Ավագյանը, ՀՊՏՀ...

Студентка АГЭУ приняла участие в конференции, организованной филиалом МГУ в Ереване
2 декабря в Ереванском филиала МГУ им. М. В. Ломоносова состоялась студенческая конференция «Ломоносов», в котором приняла участие студентка 3 курса специальности «Экономика», факультет регулирования экономики и международных экономических отношений, член СНО Нарине Петросян. Наша студентка присутствовала на...
Начавшая   в  молодежном  центре  Цахкадзора  второй  день  студенческой  конференции  «EconewMIND»   на  тему  “Призывы  и  препятствия  развития  экономики  РА”,  вчера    27-ое  апреля  для  участников  конференции  стал  памятным: их  посетил  председатель  Национального  Собрания  РА,  председатель  совета ...
По  инициативе  студенческого  совета  АГЭУ  и  Молодежного  фонда  Армении  26-28  апреля  в  Молодежном  центре  Цахкадзора  состоится  студенческая  конференция  «EconewМысль» на  тему  «Препятствия  и ...
На второй день конференции ”20 лет независимой экономике” посетил премьер –министр РА Тигран Саргсян
На второй день конференции на тему “20 лет незвисимой экономике”, организованной студенческим советом Армянского государственного экономического университета и молодежным фондом Армении, студентов посетили премьер-министр РА Тигран Саргсян, министр экономики Тигран Давтян, президент Арм1нского молодежного фонда,...