Այսօր «Հայաստան» մարզական ընկերության մարզադաշտում (նախկին «Սպարտակ» մարզադաշտ) մեկնարկեց ՀՀ բուհերի ուսանողների 14-րդ հանրապետական մարզական խաղերի շրջանակում անցկացվող կրոսավազքի առաջնությունը: Մասնակցեցին ՀՀ տարբեր բուհերի, ինչպես նաև Արցախի պետական համալսարանի աղջիկների և տղաների 10 հավաքականներ: ՀՊՏՀ...
Մայիսի 9-ին տեղի կունենա կրոսավազքի առաջնություն. մեր ներկայությամբ աջակցենք ՀՊՏՀ հավաքականներին
08.05.2013
ՀՊՏՀ սիրելի’ դասախոսներ և ուսանողներ, մայիսի 9-ին, ժամը 9.30-ին «Հայաստան» մարզական ընկերության մարզադաշտում (նախկին «Սպարտակ» մարզադաշտ, կրկեսի հարևանությամբ) տեղի կունենա ՀՀ բուհերի ուսանողների 14-րդ հանրապետական մարզական խաղերի շրջանակում անցկացվող կրոսավազք, որին կմասնակցեն ՀՀ տարբեր բուհերի` աղջիկների և տղաների...

Сегодня  в стадионе  спортивного  общества  "Айастан" (в  прошлом  стадион  "Спартак") началось  первенство  по  кроссу  в  рамках  14-ых  республиканских  спортивных  игр  студентов  вузов  РА.   Участвовали  10 женских  и  мужских   команд  из разных  вузов  Армении, а  также  Арцахского  государственного  университета. Бегуны, ...
9- го мая состоится первенство по кроссу: нашим присутствием поддержим команды АГЭУ
Дорогие  преподаватели  и  студенты  АГЭУ, 9-го  мая  в  9.30  в  стадионе  спортивной  компании  «Айастан» (в  прошлом  стадион  «Спартак», по  соседству  с  цирком) состоится  кросс в  рамках  14-ых  республиканских  спортивных  игр  студентов  вузов  РА  , в  котором  будут  участвовать  женские  и  мужские ...