Արդյունքների քննարկում և հետագա աշխատանքների հայեցակարգային շրջանակների հստակեցում. ամփոփվեց «Զարգացում» գիտաժողովը
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի «Ամբերդ» հետազոտական կենտրոնի, ներհամալսարանական գիտական դրամաշնորհների և ՀՀ ԿԳՆ գիտության պետական կոմիտեի բյուջետային ֆինանսավորմամբ թեմաներում ներգրավված հետազոտողների մասնակցությամբ հուլիսի 6-ին Աղվերանում մեկնարկած «Զարգացում» ներհամալսարանական գիտաժողովը հուլիսի...
Այսօր Աղվերանում իր աշխատանքները շարունակեց երեկ մեկնարկած «Զարգացում» ներհամալսարանական գիտաժողովը` Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի «Ամբերդ» հետազոտական կենտրոնի, ներհամալսարանական գիտական դրամաշնորհների և ՀՀ ԿԳՆ գիտության պետական կոմիտեի բյուջետային ֆինանսավորմամբ թեմաներում ներգրավված հետազոտողների...
Աղվերանում այսօր մեկնարկեց «Զարգացում» ներհամալսարանական գիտաժողովը` Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի «Ամբերդ» հետազոտական կենտրոնի, ներհամալսարանական գիտական դրամաշնորհների և ՀՀ ԿԳՆ գիտության պետական կոմիտեի բյուջետային ֆինանսավորմամբ թեմաներում ներգրավված հետազոտողների մասնակցությամբ:«Հարգելի գործընկերներ,...
«Զարգացում» ներհամալսարանական գիտաժողով
Հուլիսի 6-8-ը Աղվերանում Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի «Ամբերդ» հետազոտական կենտրոնի, ներհամալսարանական գիտական դրամաշնորհների և ՀՀ ԿԳՆ գիտության պետական կոմիտեի բյուջետային ֆինանսավորմամբ թեմաներում ներգրավված հետազոտողների մասնակցությամբ տեղի կունենա «Զարգացում» ներհամալսարանական գիտաժողովը: ՀՊՏՀ...

Обсуждение результатов и уточнение дальнейших работ концептуальных рамок: обобщение научной конференции «Развитие»
Начавшая  6-го  июля  в  Агверане,    университетская  научная  конференция  «Развитие»  с  участием  исследователей исследовательского  центра  «Амберд»  Армянского  государственного  экономического  университета, университетских  научных  грантов  и исследователей,  вовлеченных  в  темы, бюджетно  финансируемые  ...
Сегодня  в  Агверане  свою  работу  продолжила, начавшая  вчера, университетская  научная  конференция    «Развитие» с  участием  исследователей исследовательского  центра  «Амберд»  Армянского  государственного  экономического  университета, университетских  научных  грантов  и исследователей,  вовлеченных  в ...
Сегодня  в  Агверане  началась  университетская  научная  конференция  «Развитие»  с  участием  исследователей исследовательского  центра  «Амберд»  Армянского  государственного  экономического  университета, университетских  научных  грантов  и исследователей,  вовлеченных  в  темы, бюджетно  финансируемые  ...
Университетская научная конференция «Развитие»
6-8-ое  июля  в  Агверане  состоится  университетская  конференция  «Развитие» с  участием  исследователей исследовательского  центра  «Амберд»  Армянского  государственного  экономического  университета, университетских  научных  грантов  и исследователей,  вовлеченных  в  темы, бюджетно-финансируемые   Государственным ...