«Ֆինանսաբանկային քոլեջ» հիմնադրամի ներկայացուցիչների հետ հանդիպումը տեղափոխվեց
ՀՊՏՀ մեծ հանդիսասրահում այսօր «Ֆինանսաբանկային քոլեջ» Հիմնադրամի գործադիր տնօրեն Արմեն Սարոյանի և «ԱՆԵԼԻՔ ԲԱՆԿ» ՓԲԸ վարչության անդամ, վերլուծությունների և ռիսկերի վարչության պետ Արթուր Համբարձումյանի հետ նախատեսված հանդիպումը տեղափոխվեց։Հանդիպման օրվա և ժամի մասին կտեղեկացնենք լրացուցիչ, երբ կազմակերպիչները մեզ...
Հունիսի 7–ին մեր բուհում կկայանա «Ֆինանսաբանկային Քոլեջ» Հիմնադրամի հետ երկրորդ հանդիպումը
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի և «Ֆինանսաբանկային Քոլեջ» Հիմնադրամի նախաձեռնությամբ հունիսի 7-ին, ժամը 12.30-ից 14.00-ը ՀՊՏՀ-ում կկազմակերպվի «ՀՀ ֆինանսաբանկային համակարգում աշխատել ցանկացող անձանց իրազեկվածության բարձրացում» թեմայով երկրորդ հանդիպումը։ Հանդիպումը կվարեն «Ֆինանսաբանկային Քոլեջ» Հիմնադրամի...
ՀՊՏՀ-ակաները ծանոթացան ֆինանսաբանկային համակարգում աշխատելու համար անհրաժեշտ գիտելիքների նվազագույն պահանջներին
Այսօր ՀՊՏՀ մեծ հանդիսասրահում տեղի ունեցավ հանդիպում «Ֆինանսաբանկային քոլեջ» Հիմնադրամի գործադիր տնօրեն Արմեն Սարոյանի և ՀՀ կենտրոնական բանկի ֆինանսական համակարգի կայունության և զարգացման վարչության հետազոտող Վաչե Ղազարյանի հետ: Մասնակցեցին ՀՊՏՀ երրորդ և ավարտական կուրսերի ուսանողներն ու շրջանավարտները: «Մենք...
Ի՞նչ է հարկավոր իմանալ ֆինանսաբանկային համակարգում աշխատելու համար. հանդիպում ՀՊՏՀ–ում
ՀՊՏՀ հաշվապահական հաշմառման և աուդիտի ֆակուլտետի դեկան Աշոտ Մաթևոսյանը լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնին հայտնեց, որ Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի և «Ֆինանսաբանկային քոլեջ» հիմնադրամի նախաձեռնությամբ ՀՀ ֆինանսաբանկային համակարգում աշխատել ցանկացողների իրազեկվածությունը բարձրացնելու...

Встреча с представителями фонда “Финансово-банковский” колледж переносится
Встреча с учредительным директором фонда “Финансово-банковский”колледж Арменом Сарояном и заведующим управлением анализов и рисков “АнеликБанк”Артуром Амбарцумяном, которая была намечена на сегодня переносится. Дополнительно о месте и времени встречи, организаторы сообщат дополнительно.
По инициативе Армянского государственного экономического университета и фонда “Финансовобанковский колледж” 7 июня с 12.30-14.00 в АГЭУ будет организована 2 встреча по теме”повышение информирования лиц, желающих работать финансово-банковской сфере РА”.  Втречу будут вести директор фонда “Финансовобанковский колледж”Армен...
Сегодня в зале торжеств АГЭУ состоялась встреча с учредительным директором фонда “Финансово-банковский колледж” Арменом Сарояном и исследователем управления развития и стабильности экономической системы Центрального банка РА Ваче Казаряном. Приняли участие студенты 3 и выпускного курсов АГЭУ.    “Мы осуществляем...
Что необходимо знать для работы в финансово-банковской системе. Встреча в АГЭУ
Декан факультета бухгалтерский учет и аудит Ашот Матевосян сообщил отделу информации и связей с общественностью, что по инициативе АГЭУ и фонда “Финансово-банковский колледж” для повышения осведомленности желающих работать в финансово-банковской системе РА 15 мая  с 12.30 до 14.00 в АГЭУ будет организована встреча...