Ճանաչված PR մասնագետ Կարեն Քոչարյանը ՀՊՏՀ-ում «Բաց դաս» վարեց (լուսանկարներ)
ՀՊՏՀ մարքեթինգի ամբիոնի ասիստենտ Նարեկ Ղուկասյանի նախաձեռնությամբ երեկ ՀՊՏՀ նիստերի սրահում անցկացվեց PR-ի դերին ու նշանակությանը նվիրված «Բաց դաս», որը վարեց հանրապետությունում ճանաչված PR մասնագետ, քաղաքական տեխնոլոգ, PR-ով զբաղվող «PArt» կազմակերպության հիմնադիր տնօրեն Կարեն Քոչարյանը: «Բաց դաս»-ի մասնակիցները`...
ՀՀ-ում PR-ի դերն ու նշանակությունը «Բաց դասի» քննարկման առարկա
ՀՊՏՀ մարքեթինգի ամբիոնի ասիստենտ Նարեկ Ղուկասյանի նախաձեռնությամբ վաղը, ժամը 17.00-ին ՀՊՏՀ նիստերի սրահում կկազմակերպվի «Բաց դաս»` նվիրված ՀՀ-ում PR-ի դերին ու նշանակությանը: Ոլորտի մասին իր դիտարկումներն ու հարուստ փորձը կներկայացնի ճանաչված PR մասնագետ Կարեն Քոչարյանը:  «Բաց դաս»-ը նախատեսված է ՀՊՏՀ «Մարքեթինգ», «Մարքեթինգային հաղորդակցություններ» և «Մարքեթինգային հետազոտություններ» մասնագիտություններով ուսանող 1-ին և 2-րդ կուրսի մագիստրանտների համար:  ՀՊՏՀ Լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի...

Известный специалист PR Карен Кочарян провел “Открытый урок” в АГЭУ (фотографии)
Вчера по инициативе ассистента кафедры маркетинга Нарека Гукасяна был проведен в зале заседаний “Открытый урок”, посвященный роли и значению PR. Этот урок провел известный в республике специалист, политический технолог, учредительный директор “PArt”, занимающийся PR, Карен Кочарян. Участники “Открытого урока”-...
Роль и значение PR как предмет обсуждения “Открытого урока”
Ассистент кафедры маркетинга АГЭУ по инициативе Нарека Гукасяна завтра в 17.00 в зале заседаний АГЭУ пройдет “Открытый урок”, посвященный роли и значению PR в Армении. Свои замечания и богатый опыт в этой области представит известный специалист PR Карен Кочарян. “Открытый урок” предусмотрен для студентов 1-2 курсов магистратуры по специальностям АГЭУ “:Маркетинг”, “Маркетинговые сообщенияпроводники”, ”Маркентинговые исследования”.  Отдел информации и связей с общественностью