ՀՊՏՀ ռեկտորն ընդունեց «Հայկյան-2017» մրցանակաբաշխության մրցանակակիր ՀՊՏՀ ուսանողներին
Ինչպես արդեն հաղորդել ենք, երեկ Ալեքսանդր Սպենդարյանի անվան օպերայի և բալետի ազգային ակադեմիական թատրոնում ամփոփվել է «Հայկյան-2017» մրցանակաբաշխությունը, որին ներկա է գտնվել ՀՀ Նախագահ Սերժ Սարգսյանը: «Լավագույն ուսանողական ինքնակառավարման մարմին» անվանակարգում 6-րդ անգամ հաղթել է ՀՊՏՀ ուսանողական խորհուրդը:...
Հայտնի դարձավ ՀՊՏՀ լավագույն ուսանողը (լուսանկարներ)
Քիչ առաջ ՀՊՏՀ մեծ դահլիճում հանդիսավոր պայմաններում և պատվավոր հյուրերի ներկայությամբ կայացավ ՀՊՏՀ «Լավագույն ուսանող-2017» մրցանակաբաշխությունը, որը կազմակերպել էր ՀՊՏՀ ուսանողական խորհուրդը՝ Հայաստանի երիտասարդական հիմնադրամի աջակցությամբ: ՀՊՏՀ ուսանողներից և պրոֆեսորադասախոսական կազմից բացի միջոցառմանը ներկա...
Փետրվարի 21-ին Երևանի պետական Կամերային թատրոնում տեղի է ունեցել Հայաստանի երիտասարդական հիմնադրամի սահմանած «Հայկյան» մրցանակաբաշխությունը, որին ներկա է գտնվել ՀՀ Նախագահ Սերժ Սարգսյանը: Ավանդական անվանակարգերից բացի, սահմանվել են նաև հատուկ մրցանակներ, որոնք մրցանակակիրներին հանձնել է Նախագահ Սերժ Սարգսյանը:...

Чуть раньше в большом зале АГЭУ в торфественных условиях и в присутствии почетных гостей состоялась премия «Лучший студент-2017» АГЭУ, организовання студенческим советом АГЭУ при поддержке Армянского молодежного фонда. Помимо студентов АГЭУ и профессорско-преподавательского состава, на этом мероприятии присутствовали...
21-го  февраля  в  Ереванском  государственном  Камерном  театре прошла  церемония  вручения  призов    конкурса  «Айкян»,  установленного  Армянским  молодежным  фондом, на  которой    присутствовал  Президент  РА  Серж  Саргсян. Кроме  традиционных  номинаций, установлены  также  специальные  призы,  которые ...