ՈՒԳԸ նիստ՝ մարքեթինգի և բիզնեսի կազմակերպման ֆակուլտետում
ՀՊՏՀ մարքեթինգի և բիզնեսի կազմակերպման ֆակուլտետում այսօր գումարվեց ՈՒԳԸ 35-րդ հոբելյանական նստաշրջանի ֆակուլտետային նիստը, որին մասնակցեցին ֆակուլտետի դեկան Թաթուլ Մկրտչյանը, ՀՊՏՀ ՈՒԳԸ նախագահ Վլադիմիր Գևորգյանը, թողարկող ամբիոնների վարիչները, դասախոսներ, ուսանողներ: Նիստի ընթացքում լսվեց 10 զեկուցում: Ավարտից...
ՀՊՏՀ-ում շարունակվում են ՈՒԳԸ 35-րդ նստաշրջանի ֆակուլտետային նիստերը
ՀՊՏՀ տնտեսության կարգավորման և միջազգային տնտեսական հարաբերությունների ֆակուլտետում երեկ գումարվել է ՈՒԳԸ 35-րդ նստաշրջանի ֆակուլտետային նիստը, որին մասնակցել են ֆակուլտետի դեկան Ատոմ Մարգարյանը, թողարկող ամբիոնների վարիչները, դասախոսներ և ուսանողներ: Նիստի ընթացքում լսվել է 17 զեկուցում: Տնտեսության կարգավորման...

Заседание СНО на факультете маркетинга и организации бизнеса
Сегодня на факультете маркетинга и организации бизнеса АГЭУ было созвано факультетское заседание СНО 35-ой юбилейной сессии, в котором участвовали декан факультета Татул Мкртчян, председатель СНО АГЭУ Владимир Геворгян, заведующие выпускаемыми кафедрами, преподаватели, студенты. Во время заседании было прослушано...
В АГЭУ продолжаются факультетские заседании 35-ой сессии СНО
Вчера на факультете регулирования экономики и МЭО состоялось факультетское заседание 35-ой сессии СНО, в котором участвовали декан факультета Атом Маргарян, заведующие выпускаемых кафедр, преподаватели и студенты. На заседании было прослушано 17 докладов. Председатель СНО факультета регулирования экономики и МЭО...