Հունիսի 25-ից հուլիսի 2-ը ներառյալ կանցկացվի 2019-2020 ուսումնական տարվա համար բակալավրի կրթական ծրագրով առկա ուսուցման ՀՊՏՀ ընդունելության լրացուցիչ փուլը, որին կարող են դիմել Հայաստանի Հանրապետության երկքաղաքացիներն ու օտարերկրացիները, օտարերկրյա պետությունների ուսումնական հաստատությունները տվյալ ուսումնական...
Առկա բակալավրիատում մեկնարկել է ընդունելության լրացուցիչ փուլը. կարող են մասնակցել նաև 1-ին փուլում դիմում-հայտ չլրացրած դիմորդները
25.06.2015
Ընդունելության լրացուցիչ փուլով մեր բուհ է դիմել ևս 54 դիմորդ
03.07.2013
ՀՊՏՀ ընդունող հանձնաժողովից այսօր տեղեկացանք, որ ընդունելության լրացուցիչ փուլով ունենք ևս 54 դիմորդ: Հիշեցնենք, որ երեկ` հուլիսի 2-ին, դիմում-հայտերի ընդունման վերջին օրն էր: Ընդունող հանձնաժողովի պատասխանատու քարտուղար Վահան Բաղդասարյանը տեղեկացրեց, որ լրացուցիչ փուլով մեր բուհ են դիմել հատկապես միջին մասնագիտական...

С 25-го июня по 2-е июля включительно будет проведен дополнительный этап приема на очное обучение в АГЭУ по образовательной программе бакалавриата для 2019-2020 учебного года, на который могут обращаться иностранцы и имеющие двойное гражданство РА, граждане Армении, окончившие в данном учебном году учебные заведения...
По дополнительному приему в наш вуз обратились еще 54 абитуриента
Сегодня    приемная комиссия АГЭУ  проинформировала,  что  при  дополнительном  приеме  имеем  еще  54  абитуриента.  Напомним,  что  вчера  2-го  июля  был  последний  день  приема  заявлений. Ответственный  секретарь  приемной  комиссии   Ваан  Багдасарян  сообщил, что  по  дополнительному  приему  в  наш  вуз ...