ՀՊՏՀ գրադարանի աշխատակիցներին համալսարանի ռեկտոր, պրոֆեսոր Կորյուն Աթոյանը մասնագիտական տոնի առթիվ շնորհավորանք է հղել:
Հարգելի՛ գործընկերներ, մեր հանրապետության գրադարանների մեծ ընտանիքում ամեն տարի հոկտեմբերի 7-ին իր մասնագիտական տոնն է նշում նաև մեր համալսարանի գրադարանի անձնակազմը:
Գրադարանավարի օրը նշելով մենք հարգանք և տուրք ենք մատուցում մարդկային բանականության ու արարչագործ ոգու լավագույն ստեղագործությանը՝ գիրք երևույթին և մասնագետի առաքելությամբ նրան ամենամոտը կանգնած մարդուն՝ գրադարանավարին:
Ես վստահ եմ՝ արհեստավարժ ու իրենց գործին նվիրված գրադարանավարների շնորհիվ կհարատևի մեզանում գիր ու գրականության պաշտամունքը:
Օգտվելով այս գեղեցիկ տոնի ընձեռած հնարավորությունից՝ շնորհավորում եմ մեր համալսարանի գրադարանի աշխատակիցների տոնը և անձնական ու աշխատանքային հաջողություններ եմ մաղթում: Շնորհակալություն ձեզ բարեխիղճ ու լավ աշխատանքի համար, պատվո՛վ շարունակեք ձեր ազնիվ ու արժեքավոր ծառայությունը:

Количество просмотров: 1268
Ректор университета, профессор Корюн Атоян направил сотрдуникам библиотеки АГЭУ поздравление с профессиональным праздником.
Дорогие коллеги! В большой семье библиотек республики 7 октября отмечает свой профессиональный праздник также персонал библиотеки нашего университета.
Отмечая день библиотекаря мы отдаем дань уважения лучшему творению человеческого разума и созидательного духа – книгe, и самому близкому к ней человеку по миссии специалиста – библиотекарю.
Воспользовавшись этой прекрасной возможностью этого праздника, поздравляю с днем сотрудников библиотеки нашего университета, желаю им успеха в работе и личных отношениях!