ՀՊՏՀ ռեկտոր, պրոֆեսոր Կորյուն Աթոյանը շնորհավորանք է հղել Մարտի 8-ի կապակցությամբ
ՀՊՏՀ հարգելի աշխատակցուհիներ, ուսանողուհիներ, ՀՊՏՀ ռեկտոր, տնտեսագիտության դոկտոր, պրոֆեսոր Կորյուն Աթոյանը Մարտի 8-ի առթիվ շնորհավորանք է հղել: Հիշեցնենք, որ բուհի ղեկավարը օրեր առաջ պարգևատրել էր նաև բուհի հիմնական աշխատող համարվող ավելի քան 400 կանանց: Ռեկտորի շնորհավորանքին ծանոթացեք ստորև. Մեր համալսարանի...
Ուսանողությունը հասարակության ամենաառաջադեմ հատվածն է. այսօր Ուսանողների միջազգային օրն է
Նոյեմբերի 17-ին նշվում է  Ուսանողների  միջազգային օրը: Նոյեմբերին նշվում է նաև Երիտասարդության միջազգային  օրը: Հիշեցնենք, որ Երիտասարդության և Ուսանողության տոների առիթով ՀՊՏՀ ռեկտոր Կորյուն Աթոյանը օրեր առաջ էր հղել շնորհավորանք՝ նշելով, որ երիտասարդությունը, և նրա կազմում ուսանողությունը, հասարակության...
ՀՊՏՀ ռեկտոր, պրոֆեսոր Կորյուն Աթոյանի շնորհավորանքը ապրիլի 7-ի առթիվ
ՀՊՏՀ ռեկտոր, պրոֆեսոր Կորյուն Աթոյանը Մայրության և գեղեցկության տոնի առթիվ շնորհավորանք է հղել, որը ներկայացնում ենք ստորև. Մեր համալսարանի սիրելի աշխատակցուհիներ, ուսանողուհիներ Ուրախությամբ շնորհավորում եմ ձեզ մեր երկրում նշվող Մայրության և գեղեցկության տոնի՝ ապրիլի 7-ի առթիվ: Այսօր Հայ առաքելական եկեղեցին...
ՀՊՏՀ ռեկտոր Կորյուն Աթոյանը շնորհավորանք է հղել ուսանողներին
ՀՊՏՀ ռեկտոր Կորյուն Աթոյանը շնորհավորանք է հղել ուսանողների միջազգային օրվա կապակցությամբ, որը ներկայացնում ենք ստորև.Սիրելի ուսանողներ, սրտանց և ջերմությամբ շնորհավորում եմ ձեզ ուսանողության միջազգային օրվա կապակցությամբ։Ակնհայտ է, որ տարեցտարի մեր երկրում առավել բարենպաստ պայմաններ են ստեղծվում ուսանողների համար՝...

Уважемые сотрудницы, студентки АГЭУ, ректор Армянского государственного экономического университета, доктор экономических наук, профессор Корюн Атоян направил поздравительное послание по случаю Международного женского дня. Напомним, что руководитель вуза несколько дней назад вознаградил более 400 женщин-сотрудниц...
Молодежь - самый продвинутый слой общества: сегодня Международный день студента
В ноябре отмечают международный день студента . Напомним,. что несколько дней назад ректор АГЭУ, доктор экономики, профессор Корюн Атоян направил поздравительное послание по случаю Всемирного дня молодежи и Международного дня студента, отметив, что Молодежь, и в ее составе студенты – самый продвинутый, конструктивный...
Поздравительное слово ректора АГЭУ, профессора Корюна Атояна с 7 апреля
Ректор АГЭУ, профессор Корюн Атоян направил поздравительное послание по случаю праздника Материнства и красоты, которую представляем ниже: Дорогие сотрудницы нашего университета, студентки С радостью поздравляю вас с праздником материнства и красоты – 7 апреля. Сегодня Армянская апостольская церковь отмечает праздник...
Поздравления ректора АГЭУ Корюна Атояна к студентам
Ректор АГЭУ Корюн Атоян поздравил студентов с международным днем, что приводим ниже: Дорогие студенты, от всего сердца и теплотой поздравляю с Международным днем студентов. Наглядно, что с каждым годом в нашей стране для студентов создаются все более благоприятные условия: обеспечивают активность студентов, расширяют...