ՀՊՏՀ ռեկտոր Կորյուն Աթոյանը շնորհավորում է Մարտի 8-ի առթիվ
ՀՊՏՀռեկտոր, պրոֆեսոր Կորյուն Աթոյանը շնորհավորում է ՀՊՏՀ կանանց ու աղջիկների տոնը՝ երեկ մատուցած գեղեցիկ անակնկալին հավելելով այս սրտառուչ ու ջերմ ուղերձը: Սիրելի՛ կանայք, կրկին գեղեցիկ ու պայծառ գարուն է, բնության ու հոգեկան զարթոնքի սիրված ու սպասված տոնը՝ մարտի 8-ը: Բնությունը կնոջը շռայլորեն շնորհել է գեղեցկություն,...
ՀՊՏՀ –ում շարունակվում են տոնական միջոցառումները
Վաղ առավոտից մեր բուհում սկսված տոնական տրամադրությունը շարունակվեց ամբողջ օրվա ընթացքում: Կանանց միջազգային տոնի առիթով այսօր տարբեր նախաձեռնություններով հանդես եկան համալսարանի ֆակուլտետային ուսանողական խորհուրդները: Համալսարանի աշխատակցուհիներին և ուսանողուհիներին վարդեր նվիրելու հաճելի արարողությունից հետո...
ՀՊՏՀ ռեկտոր Կորյուն Աթոյանի շնորհավորանքը մարտի 8-ի կապակցությամբ
ՀՊՏՀ սիրելի′ աշխատակցուհիներ, ուսանողուհիներ, սրտանց և ջերմորեն շնորհավորում եմ Ձեզ մարտի 8–ի՝ Կանանց միջազգային տոնի կապակցությամբ: Մաղթում եմ առողջություն, կանացի երջանկություն, ընտանեկան ներդաշնակություն, մասնագիտական և աշխատանքային հաջողություններ:Անգնահատելի է կանանց դերը մեր ժողովրդի, պետության կյանքում,...

Ректор АГЭУ Корюн Атоян поздравляет с 8 марта
Ректор АГЭУ, профессор Корюн Атоян поздравляет с праздником женщин и девушек АГЭУ, добавив к вчерашнему сюрпризу нижепредставленное трогательное и теплое послание: Дорогие жещины! Опять красивая и яркая весна, любимый и долгожданный праздник природного и душевного пробуждения – 8 марта. Природа щедро одарила...
Праздничное настроение в нашем вузе с раннего утра продолжалось в течение всего дня. По случаю Международного женского дня сегодня выступили факультетские студенческие советы университета. После приятной церемонии вручения роз работницам и студенткам университета свой сюрприз преподнес студенческий совет факультета...
Сердечно поздравляю Вас с 8 мартом , международным женским праздником, с пожеланиями, здоровья, женского счастья, семейного благополучая, успехов в работе. Неоценима роль женщин в жизни народа, государства, их внедрения в наиболее сложные и важные времена для нашего народа. Особенна роль женщин в вопросе становления...