ՀՊՏՀ ռեկտոր Կորյուն Աթոյանը շնորհավորում է Մարտի 8-ի առթիվ
ՀՊՏՀռեկտոր, պրոֆեսոր Կորյուն Աթոյանը շնորհավորում է ՀՊՏՀ կանանց ու աղջիկների տոնը՝ երեկ մատուցած գեղեցիկ անակնկալին հավելելով այս սրտառուչ ու ջերմ ուղերձը: Սիրելի՛ կանայք, կրկին գեղեցիկ ու պայծառ գարուն է, բնության ու հոգեկան զարթոնքի սիրված ու սպասված տոնը՝ մարտի 8-ը: Բնությունը կնոջը շռայլորեն շնորհել է գեղեցկություն,...
ՀՊՏՀ ռեկտոր, պրոֆեսոր Կորյուն Աթոյանը շնորհավորանք է հղել Մարտի 8-ի կապակցությամբ
ՀՊՏՀ հարգելի աշխատակցուհիներ, ուսանողուհիներ, ՀՊՏՀ ռեկտոր, տնտեսագիտության դոկտոր, պրոֆեսոր Կորյուն Աթոյանը Մարտի 8-ի առթիվ շնորհավորանք է հղել: Հիշեցնենք, որ բուհի ղեկավարը օրեր առաջ պարգևատրել էր նաև բուհի հիմնական աշխատող համարվող ավելի քան 400 կանանց: Ռեկտորի շնորհավորանքին ծանոթացեք ստորև. Մեր համալսարանի...

Ректор АГЭУ Корюн Атоян поздравляет с 8 марта
Ректор АГЭУ, профессор Корюн Атоян поздравляет с праздником женщин и девушек АГЭУ, добавив к вчерашнему сюрпризу нижепредставленное трогательное и теплое послание: Дорогие жещины! Опять красивая и яркая весна, любимый и долгожданный праздник природного и душевного пробуждения – 8 марта. Природа щедро одарила...
Уважемые сотрудницы, студентки АГЭУ, ректор Армянского государственного экономического университета, доктор экономических наук, профессор Корюн Атоян направил поздравительное послание по случаю Международного женского дня. Напомним, что руководитель вуза несколько дней назад вознаградил более 400 женщин-сотрудниц...