Համագործակցություն Կաունասի տեխնոլոգիական համալսարանի հետ. այցելել է ՀՊՏՀ դասախոսը
«Էրազմուս+» ծրագրով Կաունասի տեխնոլոգիական համալսարան (Լիտվա) է այցելել ՀՊՏՀ կոմերցիայի և բիզնեսի կազմակերպման ամբիոնի ասիստենտ, տ.գ.թ. Ալբերտ Բադալյանը: Ապրիլի 29-ից մայիսի 3-ը նա Լիտվայի համալսարանի մագիստրոսական խմբերում դասախոսել է նորագույն տեխնոլոգիաների ժամանակաշրջանում թվային մարքեթինգի վրա ներքին և արտաքին...
ՀՊՏՀ մարքեթինգի և բիզնեսի կազմակերպման ֆակուլտետի ուսանողներն այսօր ունկնդրեցին արտալսարանային դասախոսություն, որը մանրամասն լուսաբանում էր թվային մարքեթինգի, մասնավորապես ֆեյսբուքյան հոլովակների պատրաստման յուրահատկությունների վերաբերյալ: Մարքեթինգի ամբիոնի վարիչի պոշտոնակատար Վադիմ Գրիգորյանի հրավերով վարպետաց...
Թվային մարքեթինգ՝ նոր հնարավորություններ. սեմինար ՀՊՏՀ-ում
ՀՊՏՀ ուսումնական բաժնի և “Marketers Community” հիմնադրամի համագործակցության շրջանակներում մեր  ուսանողների համար այսօր  տեղի ունեցավ «Թվային մարքեթինգը (digital marketing) որպես «Ես» բրենդի առաջխաղացման գործիք»  խորագրով սեմինարը՝ հայաստանյան մարքեթինգի ոլորտում երկարամյա փորձ ունեցող Արտակ Հարությունյանի...

По программе “Эразмус+” технологический университет Каунаса (Литва) посетил ассистент кафедры коммерции и организации бизнеса АГЭУ, к.э.н. Альберт Бадалян. С 29 апреля по 3-е мая он преподавал в магистерских группах университета Литвы о влияниях внешней и внутренней среды на цифровой маркетинг в период новейших...
Сегодня в рамках сотрудничества Отдел Образования АГЭУ и Фонда “Marketers Community” состоялся семинар "Цифровой маркетинг, как инструмент продвижения бренда “Я”. Спикер - Артак Арутюнян. Семинар был интерактивным, обсуждались возможности цифрового маркетинга, тенденции, особенности использования новых инструментов,...