Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի «Բանբեր» գիտական հանդեսի նոր համարը լույս է տեսել: Նոր համարում տեղ գտած հոդվածները ներկայացնում ենք ստորև: Կարինե Հարությունյանի հեղինակությամբ լույս է տեսել «Հանրակրթական դպրոցներում ըստ սովորողների թվի ֆինանսավորման բանաձևի ներդրման և կիրառման տեսական հիմքերը, սկզբունքները...
Լույս է տեսել «Բանբեր ՀՊՏՀ»-ի նոր համարը
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի «Բանբեր» գիտական հանդեսի նոր համարը լույս է ընծայվել: Այս համարում տպագրված հոդվածները ներկայացնում ենք ստորև: Կարինե Հարությունյանը հանդես է եկել «Հանրակրթական դպրոցներում ըստ սովորողների թվի ֆինանսավորման բանաձևի ներդրման և կիրառման տեսական հիմքերը, սկզբունքները և...
Լույս է տեսել Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի «Բանբեր» գիտական հանդեսի նոր համարը: «Զարգացման տնտեսագիտություն» խորագրի ներքո  տեղ են գտել Գագիկ Վարդանյանի «Տնտեսական զարգացման մշակութային գործոնները առաջընթացի համընդհանուր արժեքներ», Գոհար Կուրղինյանի «ՀՀ ներդրումային միջավայրի գնահատման միջազգային...

Вышел в свет новый номер «Вестника АГЭУ». Вот статьи: КAРИНЕ АРУТЮНЯН - Теоретические основы, принципы и методология подушевого финансирования общеобразовательных школ: aнализ опыта Армении МЕЖДУНАРОДНЫЕ ЭКОНОМИЧЕСКИЕ ОТНОШЕНИЯ МИКАЕЛ МЕЛКУМЯН, АСМИК ОВАКИМЯН - Настоящее и будущее армяно-китайских экономических...
Новое издание "Вестник АГЭУ" был опубликовано. Вот статьи КAРИНЕ АРУТЮНЯН Теоретические основы, принципы и методология подушевого финансирования общеобразовательных школ: анализ международного опыта ДИАНА ГАЛОЯН, НАРЕК КЕСОЯН Влияние совершенствования транспортной инфраструктуры на экспорт Армении и ЕАЭС ВИЛЕН...
Новое издание "Вестника АГЭУ" была опубликована. В этом номере: ЭКОНОМИКА РАЗВИТИЯ ГАГИК ВАРДАНЯН Культурные факторы экономического развития: всеобщие ценности прогресса ГОАР КУРГИНЯН Совокупные международные рейтинги оценки инвестиционной среды Республики Армения МЕНЕДЖМЕНТ ВAЛЕРИЙ МИРЗОЯН Принцип “победа –...