2014-2015 ուստարվա հեռակա մագիստրատուրայի երկրորդ կուրսի գիտահետազոտական փորձառության արդյունքների ամփոփում, 2015-2016 ուստարվա առաջին կիսամյակի բակալավրիատի և մագիստրատուրայի հեռակա ուսուցման համակարգի դասապրոցեսի կազմակերպման ժամանակացույցի հաստատում, ընթացիկ հարցեր. աշխատանքային երկուշաբթին այս հագեցած...
ՏԿ և ՄՏՀ ֆակուլտետի հեռակա մագիստրատուրայի 2-րդ կուրսերի դասապրոցեսը կմեկնարկի հոկտեմբերի 1-ից
ՀՊՏՀ տնտեսության կարգավորման և միջազգային տնտեսական հարաբերությունների ֆակուլտետում հեռակա ուսուցմամբ մագիստրատուրայի 2-րդ կուրսերի դասապրոցեսը կմեկնարկի հոկտեմբերի 1-ից: Ավելի վաղ տեղեկացրել էինք, որ դրանք կտևեն 4 շաբաթ և կավարտվեն հոկտեմբերի 20-ին: Նոր, վերանայված ժամանակացույցով դասերը կանցկացվեն ոչ թե 5-օրյա գրաֆիկով, այլ յուրաքանչյուր շաբաթվա միայն երկուշաբթի և ուրբաթ օրերին, ժամը 14.05-ին: Այս մասին մեզ տեղեկացրեց ՏԿ և ՄՏՀ ֆակուլտետի դեկան Ատոմ Մարգարյանը: ՀՊՏՀ Լրատվության և հասարակայնության...
ՀՊՏՀ դասապրոցեսի ժամանակացույցը
ՀՊՏՀ լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժինը հիշեցնում է` բուհում դասապրոցեսի ժամանակացույցն այսպիսին է` 1-2-րդ ժամերը սկսվում են 9.30-ին և ավարտվում 10.50-ին, 3-4-րդ ժամերը` 11.00-12.20-ին, 5-6-րդ ժամերը` 12.35-13.55-ին, 7-8 ժամերը`14.05-15.25-ին, 9-10-րդ ժամերը` 15.35-16.55-ին, 11-12 ժամերը` 17.05-18.25-ը: 2011-2012 ուսումնական տարվա 2-րդ կիսամյակի համարիչ-հայտարար դասաժամերը շաբաթներում բաշխվում են հետևյալ կերպ` համարիչ հայտարար 9.02-10. 02 13.02-17.02 20.02-24.02...

Резюмирование результатов научно-исследовательской практики 2-го курса заочной магистратуры 2014-2015 учебного года, утверждение графика организации учебных занятий с заочной системой обучения в магистратуре и бакалавриате в первом полугодии 2015/2016 учебного года, текущие вопросы: с такой оснащенной повесткой...
Занятия на заочной магистратуре факультета ЭР и МЭО начнутся с 1 октября
Занятия 2 курса заочной магистратуры факультета экономического регулирования и международных экономических отношений АГЭУ начнутся 1 октября. Мы ранее сообщали, что они будут длиться 4 недели и будут завершены 20 октября. Согласно новому пересмотренному графику занятия будут проходить не по 5 –ти дневному графику, а только по понедельникам и пятницам в 14.05. Об этом нам сообщил декан факультета ЭР и МЭО Атом Маргарян.
Отдел информации и связям с общественностью напоминает, что в вузе график учебного процесса следующий-1-2 часы начинаются в 9.30 и заканчиваются в 10.50, 3-4 часы в 11.00 заканчиваются в 12.20, 5-6 часы с 12.35до13.55, 7-8 часы с 14.05 до15.25, 9-10 часы с 15.35 до 16.55, 11-12 часы с 17.05 до18.25. Числитель-знаменатель уроков второго семестра 2011-2012 учебного года по неделям распределены следующим образом   числитель          знаменатель 9.02-10. 02           13.02-17.02 20.02-24.02         27.02-2.03...